Ексклюзиви
середа, 06 квітня 2011 17:07

В Україні діють підіслані опозиціонери - "перевертні"?

В Україні діють підіслані опозиціонери - "перевертні"?

Влада в Україні сьогодні дуже ефективно працює через псевдо-опозиційні організації та політичні сили для того, щоб дезорганізувати людей. Справжній же протестній громадськості не слід цуратись допомоги опозиційних народних депутатів.

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив координатор громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк.

За його словами, влада не дає зібратись опозиціонерам в одному місці для того, "щоб не з'явився єдиний фронт, який би міг впливати на концепцію держави".

Разом з тим, на думку активіста, головним критерієм оцінки опозиційності тієї чи іншої сили є переслідування її з боку влади.

"На нашу думку, якщо такого переслідування немає, то ті чи інші опозиціонери під цей критерій не підпадають. На собі ми відчуваємо тиск режиму. Коли б деякі запальні політики, які кидаються суворими вимогами, несли справжню загрозу, у них би були теж проблеми. Сьогодні ж таких організацій в Україні, в яких є проблеми, насправді не дуже багато", - уточнив представник "Спільної справи", додавши, що другим критерієм справжньої опозиційності є "реальна опозиційна робота".

Крім того, Данилюк зазначив, що "Спільна справа" не є прихильником того, що сьогодні без допомоги опозиційних народних депутатів є можливість ефективно провести акцію і досягнути перемоги.

"Для того, щоб провести потужну акцію, повинні бути синхронні дії і презентація в міжнародному суспільстві. Має бути і матеріально-технічна допомога. Йдеться не про грошову підтримку, а про логістику, транспортування людей, їхній захист від неправомірних дій правоохоронних органів тощо. Для того, щоб провести потужну протестну акцію, потрібна ешелонована організація", - пояснив активіст.

Зараз ви читаєте новину «В Україні діють підіслані опозиціонери - "перевертні"?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути