понеділок, 24 вересня 2018 12:08

У мережі обговорюють "Сейшельську віллу" Луценка за 5 млн доларів

Нерухомість сім'ї генерального прокурора України Юрія Луценка на Сейшельських островах викликала жваву дискусію в соцмережах. До обговорення долучилися не тільки провідні ЗМІ країни, але й професійні союзи, і навіть колишні однокурсники генпрокурора.

Автор: facebook.com/biz.nv.ua
  Колаж
Колаж

Одним з основних питань стало походження такої великої суми грошей. Ці цифри не відображені в деклараціях ні Юрія, ні Ірини Луценко. Хоча, якщо вірити журналістам з Сінгапуру, нерухомість оформлена на місцевих жителів, а перекази зроблені через офшорні фірми, до яких сім'я Луценка формально не має відношення.

Розслідування активно обговорюють в юридичному середовищі. Говорячи про джерела доходів Луценка, в Раді адвокатів України (головній професійній спільноті країни) в іронічному ключі згадали про численні партійні перебіжки генпрокурора. Юристи пропонують тепер називати Луценка не інакше як Юрою Сейшельським.

  Скріншот
Скріншот

Деякі користувачі називають публікацію цього матеріалу витонченою помстою Наталії Седлецької. Саме вона розслідувала розкішний відпочинок сім'ї Луценка на Сейшельських островах у січні 2018 року. Згідно з матеріалами сінгапурських журналістів, вілла була придбана саме в період відпочинку Луценка в готелі Four Seasons.

  Скріншот
Скріншот

Але розслідуванням зацікавилися не тільки в Україні. Матеріал виявився цікавий, наприклад, Шейтилі Сухіє, головному редактору всесвітньої новинної мережі Big News Network. Зі своїми коментарями, вона опублікувала блог на площадці Medium.

Нагадаємо, кілька днів тому в одному з сінгапурських ЗМІ вийшло журналістське розслідування, героєм якого став генеральний прокурор України Юрій Луценко. Журналісти з'ясували, що на початку цього року сім'я Луценка придбала віллу на Сейшельських островах за п'ять мільйонів доларів.

Зараз ви читаєте новину «У мережі обговорюють "Сейшельську віллу" Луценка за 5 млн доларів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути