понеділок, 28 січня 2013 14:39

У Росії немає жодного міліметра антиукраїнських настроїв - Жириновський

У Росії немає жодного міліметра антиукраїнських настроїв - Жириновський
Фото: liveinternet.ru

Сьогодні лідер ЛДПР, депутат Держдуми Володимир Жириновський зустрінеться із головою Верховної Ради Володимиром Рибаком. Про це він сказав на прес-конференції в Києві.

Жириновський пообіцяв запросити Рибака до Москви, аби "на самій широкій основі" розвивалися зв'язки Росії та України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишній нардеп Шепелєв оголошений у розшук

Він запевнив, що в Росії не налаштовані проти України. "У Росії немає жодного міліметра, міліграма антиукраїнських настроїв. Але ми зустрічаємося дуже рідно. Було б краще, аби депутати Держдуми не вилазили з Києва, а ваші – із Москви", - зауважив політик.

"Ми з вами як Північна та Південна Корея. Якщо судити із доходів. У Південній як сир в маслі катаються. Або як ФРГ та ГДР", - наголосив Жириновський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спочатку треба навести порядок в країні, а потім вже легалізовувати травматичну зброю – експерт

Депутат називає єдиним народом росіян, білорусів і українців, тому Україні треба єднатися із слов'янськими народами, зокрема Росією.

Зараз ви читаєте новину «У Росії немає жодного міліметра антиукраїнських настроїв - Жириновський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

49

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.09.2013 11:38:55Драган176.241.106.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Рибак не їдь до Москви! Не повернешся... :(

28.03.2013 11:40:58Черкасец77.121.221.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Нет уж, я за объединение с лужицкими славянами. (Для агентов дваПутина, - лужичане - славянский народ компактно проживающий на территории Германии.)

30.09.2013 15:06:39Черкасец77.121.221.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Я не против союза с лужицкими сорбами, но почему под моим ником кто-то публикует "моё" мнение?

31.01.2013 07:08:54клим37.52.84.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

256 --- руські живуть в Росії , в Україні --українці всі, не розділяя понаціям, є розумово відсталі, дурні, та вороги, звіряче ненавидящі Україну і все українське. До кого ти відносишся ??? По твоїх коментарях явно видна звіринна ненависть до України. Чому ?

31.01.2013 01:54:14peugeny87.244.158.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Росії їм мало, ще й Україну хочуть мати при собі в заручниках

30.01.2013 20:08:3634537.19.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

сейчас только чемоданы соберем и сразу начнем объединятся

30.01.2013 20:04:56вася37.19.248.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

угу "браты" , "родственички" - "доброжелатели наши".

28.01.2013 21:53:07Без коментарів78.159.55.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Курви! Ніколи Україна не буде під Росією, нам вистачить з історії тих ганебних принижень гідності народу. Слати кацапів до Сибіру, до свого курорту. Якого ми, українці, все знову й знову піддаємося до маніпуляцій. Не здивуюся, якщо донбасська влада відправить офіційну делегацію до кремля і будуть їх там в дупу цілувати за шматочок ковбаски з миш'яком.
Закрити кордони б нам всі й почати самим виробляти для себе ж всю продукцію та добувати ресурси. А для цього у нас все є, окрім відчуття гідності.

28.01.2013 19:01:18Эпилепсии178.137.86.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

П Е С (жид) - СМЕРДЯЧИЙ ! ! !:):):):):)

28.01.2013 17:49:03вольфовичу37.52.84.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Дурак, чи прикидається,Хмель з похмеллья підписав союзз москалями, звільнив їх ,бусурман з під Турецького Султана, церква і тепер підчиняється Константинополю,москалі знищили Хмеля і Україну, люба попитка вихода зсоюзу, кінчалась вирізанням українців городами ,Чигирин, пограбований, згвавтований винещений засилений москалями, 1709р. Мазепа,зрадник, город Батурін пограбований ,згавтований знищений, Умань іт.д. Читай історію, тільки не Хренова,бо то так історія. Ти луче спитай своїх предків як вони ,а значить і ти ,попав в Україну,не пора ,виконав підлі справи їхати до москалів,до дому