Сценарій розпаду коаліції через вихід з неї партії "Наша Україна" не реальний.
Про це заявив голова комітету парламенту з правової політики, депутат від БЮТ Сергій Міщенко в ефірі "5 каналу", коментуючи інформацію про те, що з"їзд партії Наша Україна може прийняти рішення про вихід своїх депутатів з коаліції.
"Немає фракції "Нашої України". Є фракція "Наша Україна – Народна Самооборона". І щоб вийти "Нашій Україні" з коаліції не досить з"їзду "Нашої України". Тут ще може бути об"єднаний з"їзд НУ-НС", - вважає депутат.
"А навіть якщо такий з"їзд відбудеться – це лише рекомендація членам фракції, як себе вести, а не їх обов"язок", - сказав Міщенко.
Водночас він наголосив, що рішення про вихід з коаліції може прийняти більшість фракції.
Однак, він впевнений, що "цього ніколи не буде".
"Рейтинг блока Ющенка такий, що не попадає в парламент, а якщо і попадає, то дуже з маленьким відсотком. Треба задуматися тим, хто буде голосувати за це (вихід НУ-НС з коаліції), чи візьме Ющенко їх у свій блок", - зазначив бютівець.
Українська правда























Коментарі