Понеділок, 17 листопада 2008 12:27

Ющенко впевнений, що в кризі винний популізм Тимошенко

Економічна криза змінила політичні пріоритети, створивши запит на економічне лідерство, єдність, професіоналізм та компетентність.

Про це йдеться у статті президента Віктора Ющенка, що опублікована 17 листопада у Financial Times, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент констатує, що у виборі шляхів виходу з політичної кризи в Україні можливі два варіанти: створення нової парламентської більшості або позачергові вибори.

Ющенко у своїй статті характеризує економічну ситуацію в країні та антикризові кроки, яких було вжито для подолання наслідків світової фінансової кризи на національну економіку.

"Україна змогла оперативно зреагувати на перші виклики фінансової кризи. Більше того, ми отримали шанс для економічних трансформацій і проведення структурних реформ", - пише Ющенко.

"Як президент запевняю, що Україна не буде слабкою ланкою у світовій фінансовій та економічній системі", – додає він.

Ющенко наголошує, що причинами для економічних негараздів стали помилки урядової політики, яка базувалася на популізмі, зокрема, роздача грошей, яка в кілька разів збільшила інфляцію, особливо у другій половині 2008 року.

Водночас президент переконаний: криза – це не лише ризики для економіки та загрози для розвитку країни, а й нові можливості для економічних реформ та нові шанси для якісного економічного росту.

"Прийнята антикризова програма надасть поштовх для докорінних економічних та управлінських змін в Україні. Україна повинна вийти з кризи з цілковито новою якістю державного менеджменту і управління", – вважає президент. Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко впевнений, що в кризі винний популізм Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10138
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода