Ексклюзиви
Середа, 10 вересня 2008 12:56

Ющенко попросив регіони протверезити Тимошенко і зберегти демкоаліцію

Ющенко попросив регіони протверезити Тимошенко і зберегти демкоаліцію
Президент Віктор Ющенко закликає представників обласних, міських і районних рад не допустити розвалу демократичної коаліції.

Про це йдеться у зверненні президента поширеному у середу.

"У парламенті відбулися події, які створили серйозну загрозу для демократичного вибору України. Призупинено діяльність коаліції демократичних сил, що криє в собі небезпеку перегляду всіх національних пріоритетів. Нова парламентська більшість прийняла рішення, які ведуть до зміни форми правління в нашій країні всупереч Конституції України і, серед іншого, принципам демократичного урядування, у тому числі урядування місцевого", - наголошує Ющенко.

Президент наголошує, що головною причиною чергової політичної нестабільності є "безмежні приватні амбіції - амбіції навіть не політичних сил, а окремих політиків".

"Ці амбіції вміло використовуються у далеко не українських інтересах. Проблема полягає не в політичних союзах. Проблема - в рішеннях", - зауважує він.

"У боротьбі за владу і повноваження відомі політичні діячі пішли на змову, яка може призвести до далекосяжних негативних наслідків - до ревізії процесів національного відродження України, підміни економічних реформ соціальним популізмом і проїданням бюджету країни, до підриву європейського зовнішньополітичного курсу нашої держави", - підкреслює Ющенко.

"Це - антидержавні, антиукраїнські і антинародні наміри. Перед нами - небезпечний виклик. Однак ситуація не є безнадійною", - наголошує він.

Президент закликав ради, в яких працює демократична більшість, "не допустити її розвалу і продемонструвати, що приватно вмотивовані вчинки окремих лідерів можуть бути виправлені консолідованою волею всіх державно-мислячих політиків і громадян України".

"Я переконаний, що наша тверда державна позиція протверезить людей, які захопилися черговими виборчими розрахунками, і стане основою для нормалізації політичного життя в країні й реальної роботи справжньої національної і демократичної коаліції", - заявив Ющенко.

Як відомо раніше БЮТ ініціював скликання позачергових сесій облради для розгляду питання про збереження коаліції демократичних сил у Верховній Раді.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко попросив регіони протверезити Тимошенко і зберегти демкоаліцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8345
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути