Вівторок, 16 вересня 2008 19:23

Ющенко: Переговори БЮТ з ПР мають цинічний, закулісний, зрадницький характер

Президент України Віктор Ющенко дав інтерв`ю інформаційному агентству Associated press.

Як повідомили у прес-службі Президента України, основними темами розмови стали внутрішньополітична ситуація в Україні, російсько-українські відносини після подій у Грузії та вплив російсько-грузинського конфлікту на перспективи європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Відповідаючи на запитання про новий формат коаліції у Верховній Раді, Президент констатував, що коаліція, яка де-факто була сформована 2 вересня (мається на увазі спільне голосування БЮТ і Партії регіонів за низку законів у парламенті), почала оформлюватися де-юре.

"Іде процес переговорний, дуже динамічний, який має велику глибину своєї ймовірності", – сказав Президент, додавши, що ці переговори тривають півтора місяці і мають "цинічний, закулісний, зрадницький характер".

Водночас Ющенко упевнений, що такий союз буде нетривалим, оскільки він тримається на домовленостях про розподіл посад, а не на національних пріоритетах.

Водночас Президент оптимістично оцінив перспективи виходу з політичної ситуації, що склалася. Він запевнив, що вихід із ситуації буде знайдено лише через демократичні політичні процедури.

"Українська демократія свої позиції не здасть. Ці позиції може здати декілька лідерів або деякі лідери, але на нація. Нація стала на шлях демократії, і вона не прийме будь-який сценарій, який привезений з-за тридев`ять земель" , – зазначив глава держави.

Також він запевнив, що сам залишатиметься прихильником демократичних цінностей у внутрішній політиці і курсу європейської та євроатлантичної інтеграції – у зовнішній.


Зараз ви читаєте новину «Ющенко: Переговори БЮТ з ПР мають цинічний, закулісний, зрадницький характер». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9942
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода