Ексклюзиви
Пʼятниця, 25 січня 2008 14:26

Ющенко Януковичу: "Нація не розуміє логіку вашої поведінки"

Ющенко Януковичу: "Нація не розуміє логіку вашої поведінки"
Президент Віктор Ющенко пропонує зустрітися з представниками політичних сил, які блокують парламент в зв"язку з наміром України приєднатися до Плану дій по набуттю членства в НАТО.

Про це Ющенко повідомив на прес-конференції у швейцарському Давосі.

"Я закликаю Партію регіонів усвідомити, що нація повинна розуміти логіку їх поведінки. 2,5-3 роки тому вони публічно підтримали прийняття рішення, яке відкривало дорогу аж до членства в НАТО", - сказав Ющенко.

За його словами, блокування роботи парламенту відбувається "зі спекулятивною метою, для згуртування свого електорату". "Це піар-хід і виключно популістська поведінка", - сказав Ющенко.

Ющенко також не вважає необхідним зараз проводити референдум щодо вступу до НАТО.

"Спекуляції навколо референдуму – це тема надумана. Ми десятки разів уже говорили, що мова іде про інтенсифікацію стосунків з НАТО", - сказав Ющенко.

За його словами, План дій для набуття членства в НАТО "один в один подібний" на план дій стосунків з НАТО, який затверджував уряд Януковича.

"Референдум буде актуальним через роки, коли Україна прийде на цей рівень (вступу до НАТО). Країни, які прийняли План дій для здобуття членства, не рік, не два, і навіть не п"ять років чекали розгляду цього питання", - заявив Ющенко.

Президент бурхливо прореагував на питання про згортання військового співробітництва з Росією в зв"язку з наміром України приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО.

"Це (вступ до НАТО) є внутрішнє питання нації, як це було внутрішнім питанням для Латвії, Литви, Естонії, Польщі", - заявив Ющенко.

"Жоден крок України в цьому плані не спрямований проти третьої сторони. Якщо сусіди України відчувають дискомфорт або загрозу, ми готові обговорити це питання за круглим столом", - сказав Ющенко.

За матеріалом: Українська правда.


Зараз ви читаєте новину «Ющенко Януковичу: "Нація не розуміє логіку вашої поведінки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12738
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода