вівторок, 07 березня 2023 16:20

Уряд схвалив примусову евакуацію дітей

Уряд схвалив примусову евакуацію дітей
Кабінет міністрів схвалив механізм примусової евакуації дітей. Фото: Facebook.com/MReintegration

Кабінет міністрів схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій.

Підставою для обов'язкової евакуації є рішення обласних військових адміністрацій, погоджене з органами військового командування і Координаційним штабом з питань проведення обов'язкової евакуації населення. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Обов'язкова евакуація у примусовий спосіб дітей здійснюватиметься за супроводом одного з батьків, особи, яка їх замінює, або іншого законного представника", – пишуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виплати роботодавцям за працевлаштування переселенців: що змінилося

"Діти, що опинилися у зоні проведення бойових дій, не можуть самі про себе подбати. Тому вся відповідальність за них – на дорослих. Відмова батьків чи опікунів евакуювати дитину не допускається. Адже йдеться про її життя", – повідомляють.

Наразі під відповідні критерії застосування примусової евакуації дітей із зон бойових дій підпадає тільки Бахмут, повідомило міністерство.

З 1 січня цього року соціальні виплати автоматично продовжено на весь період дії воєнного стану плюс один місяць після його завершення.

Міністерство соціальної політики розповіло, в яких випадках отримувачам допомог необхідно звернутися до органів соцзахисту, щоб підтвердити право на подальше отримання допомоги.

Зараз ви читаєте новину «Уряд схвалив примусову евакуацію дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути