Четвер, 27 листопада 2008 13:58

Україну і Росію помирить криза

Україно-російські відносини необхідно негайно нормалізувати, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Ненормально, що ці відносини перебувають у ненормальному стані. Необхідно їх негайно нормалізувати, перевести відносини між Україною і Росією в період нормалізації й реального стратегічного партнерства, нериторичного, а змістовного", - сказав він на прес-конференції в четвер.

За словами Карасьова, для цього необхідно не виписувати реєстр проблем, що існують у двосторонніх відносинах, а зробити акцент на реєстрі завдань, які стоять перед двома державами.

Політолог зазначив, що україно-російські відносини, особливо останнім часом, у багатьох сферах перебувають у кризовому стані.

Водночас він вважає, що у відносинах між двома державами на даному етапі має бути більше не геополітики, а економіки.

"Заморозити треба те, що дратує обидві сторони й актуалізувати те, що об"єднує", - додав Карасьов.

При цьому політолог підкреслив, що в умовах економічної кризи у двох держав спільні проблеми, що має об"єднати Україну і Росію.

Крім того, Карасьов підкреслив, що більшість проблем у двосторонніх відносинах можна вирішувати на рівні міждержавної комісії.

"Двері відкриті, і сьогодні м"яч на російській стороні", - зазначив він, додавши при цьому, що зараз черга російській стороні приїжджати до Києва у рамках цієї двосторонньої комісії.

Карасьов висловив також надію на те, що сьогодні є шанси на поліпшення двосторонніх україно-російських відносин, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зараз ви читаєте новину «Україну і Росію помирить криза». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 10009
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода