пʼятниця, 29 січня 2016 13:26

Українці стали краще ставитись до судів - опитування

Українці стали краще ставитись до судів - опитування
ukrafoto.com

Суддям довіряють 8% українців, прокурорам – 9%.

Про це свідчать дані соціологічного опитування "Демократичних ініціатив" і КМІСу.

Абсолютна більшість населення переконана, що в українських судах поширена корупція - 85%.

Також більшість респондентів вважають, що має місце залежність суддів від політиків (65%) і від олігархів (67%).

Як зазначають соціологи, практично по всіх негативних моментах роботи судової системи спостерігається суттєва позитивна динаміка порівняно з 2014 роком. У минулому році впевненими у поширеності в судах корупції були 94% опитаних (в цьому році цю проблему відзначили на 9% менше опитаних).

Однак, стабільною залишається недовіра до прокуратури. 76% населення в більшій чи меншій мірі довіряють цьому органу.

Опитування провели з 15 по 25 грудня 2015 року серед 2040 осіб. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Зараз ви читаєте новину «Українці стали краще ставитись до судів - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути