Середа, 23 липня 2008 14:43

Українці підтримують створення єдиної помісної Української православної церкви


Протягом 11 - 15 липня 2008 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнські опитування громадської думки. Методом особистого інтерв"ю опитано 2036 респондентів, що мешкають в усіх областях України, в АР Крим та у м.Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує 3.5% для показників близьких до 50%, 3,0% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%.

Відповідаючи на запитання "Як ви ставитеся до створення в Україні (без втручання держави та політиків) єдиної помісної Української православної церкви?", 41% опитаних сказали, що ставляться до створення єдиної помісної Української православної церкви позитивно або скоріше позитивно, лише 9% – негативно або скоріше негативно. 35% відповіли, що не знають, що це таке. 16% не змогли визначитись із відповіддю на це запитання.

45% (серед тих, хто вважають, що знають, що таке помісна церква) на уточнююче запитання "Як ви ставитеся до створення єдиної помісної Української православної церкви на основі Київського патріархату?" відповіли, що ставляться позитивно або скоріше позитивно, 17% – негативно або скоріше негативно.

Водночас, 40% (серед тих, хто вважають, що знають, що таке помісна церква) на уточнююче запитання "Як ви ставитеся до створення єдиної помісної Української православної церкви на основі Московського патріархату?" відповіли, що ставляться негативно або скоріше негативно, 18% – позитивно або скоріше позитивно. "Газета по-українськи".

Зараз ви читаєте новину «Українці підтримують створення єдиної помісної Української православної церкви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20779
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода