Понеділок, 14 лютого 2011 17:25

Українці переконалися, що зробили правильний вибір - віце-спікер Думи про Януковича

Українці переконалися, що зробили правильний вибір - віце-спікер Думи про Януковича

Заступник голови Державної Думи Росії Олександр Бабаков вважає головним досягненням за рік президентства Віктора Януковича політичну стабільність і впевненість громадян України у власній влади.

"Він (Янукович) вибудував ефективну вертикаль влади, провів політико-адміністративну реформу, почав боротьбу з бюрократією та корупцією. Громадяни України переконалися, що зробили правильний вибір і що у них тепер є перспектива соціального і економічного розвитку, відновлення добросусідських відносин з Росією у повному обсязі ", - вважає російський віце-спікер.

Бабаков також відзначає, що за цей рік Україна стала відповідальною і договороспроможною країною.

Він висловив надію на те, що черговими цілями Януковича стануть спільна з Росією культурна та освітня політика, співробітництво в міжнародній сфері з питань вирішення "заморожених" конфліктів на території Співдружності Незалежних Держав.

Важливим також вважають партнерство з Організацією договору про колективну безпеку і загальна оборонна доктрина, яку можна буде запропонувати Європі.

Янукович вважає головними результатами свого президентства в 2010 році політичну і економічну стабільність.

Експерти вважають головними результатами його президентства активізацію міжнародної діяльності та погіршення парламентаризму.

Подробности

Зараз ви читаєте новину «Українці переконалися, що зробили правильний вибір - віце-спікер Думи про Януковича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

187

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5999
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути