Ексклюзиви
Четвер, 02 січня 2014 11:00

Україна завершила головування в ОБСЄ

Україна завершила головування в ОБСЄ
За рік головування в ОБСЄ Україна сама неодноразово ставала об'єктом критики організації. Фото: comments.ua

З 1 січня 2014 року Україна завершила головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), передавши ці функції Швейцарії.

Україна стала головою в ОБСЄ з 1 січня 2013 року. За час головування в організації неодноразово закликали Київ "не забувати про обов'язки, взяті на себе в рамках ОБСЄ", пише "ЛІГАБізнесІнформ".

Зауваження стосувалися випадків вибіркового правосуддя в Україні, так і цілого ряду політичних і соціальних процесів в країні.

В одній з останніх доповідей спостережної місії ОБСЄ зазначено, що парламентські вибори, які відбулися 28 жовтня в Україні, були позначені недостатнім рівнем змагальності.

"Остаточна доповідь Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ щодо парламентських виборів в Україні 28 жовтня 2012 містить висновок, що вибори характеризувалися недостатньою змагальністю, і рекомендує заходи для поліпшення прозорості і справедливості", - зазначили автори доповіді.

Також у доповіді йдеться, що на виборах були зловживання державними ресурсами, відсутність прозорості кампанії і фінансування партій, а також і відсутність збалансованого висвітлення в ЗМІ.

Чимало зауважень організації стосувалися також подій на київському Майдані. Зокрема, спроб влади його розігнати.

Зараз ви читаєте новину «Україна завершила головування в ОБСЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

28

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 24203
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода