середа, 30 червня 2010 11:54

Україна стоїть на порозі втрати незалежності - Шухевич

Україна стоїть на порозі втрати незалежності - Шухевич

В Києві у приміщенні конгрес - холу готелю "Київ" розпочався 24 з'їзд УНА-УНСО.

За словами голови партії Юрія Шухевича, Україна стоїть на порозі втрати своєї незалежності.

"Ми хотіли штурмом взяти незалежність, але вона прийшла сама з недолугістю наших ворогів. Але як виявилось Україна не така вже незалежна. Сьогодні перед нами вибір стати губернією Росії чи залишитися незалежною державою. Маємо згуртуватися, щоб не дати знищити Україну", - заявив він.

Шухевич наголосив, що "помаранчева революція була не завершена".

Він також розповів про шлях революції, яких обрала партія: "Маємо зосередитися на виборах до місцевих Рад, провести туди своїх людей і не обов"язково по наших партійних списках. Маємо зібрати людей на селі та сказати, щоб вони обрали чесних патріотів серед себе, а коли всі патіроти підуть на вибори по списках інших партій ми можемо сказати людям, щоб голосували за них".

Свою промову Шухевич закінчив "СлаваУкраїни", а у відповідь почув "Героям Слава"

На з"їзді також присутні представники низки інших партій: КУН, "Свободи"...

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Україна стоїть на порозі втрати незалежності - Шухевич». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

58

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.07.2010 12:26:33Олександр195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Незалежність стоїть на порозі втрати Шухевича - Україна.
01.07.2010 11:57:59Читач193.108.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
56 Хведя. Ххо фінансує ПР? Бувший рекетмем Ахметов, та інші грошові мішки, які заробили гроші "чесним" трудом. Скільки Росія вложила грошей в вобори? Зараз наш "гарант" відпрацьовує. Магнати стануть, ще богатшими, а ми- дешева робоча сила і електорат.
01.07.2010 11:08:52Хведя95.133.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2.Алекс.Хто фінансує всі ці організації типу КУН і т.п.?Якби провірити джерела їх фінансування, то виявилося б ,що гранти йдуть прямо із казни відповідних європейських і американських структур(типу Госдепу, ЦРУ і т.п.).От ця наволоч і ганьбить ветеранів ВВВ, виправдовує бандерівців і інших фашистських прихвостнів,і т.д. і т.п.Працюють так звані агенти впливу. Згадай, коли посол США особисто надівав погони на плечі офіцерів СБУ при Наливайчено.Чим займались?Голодомор, УПА і т.п.(Кислинський, Вятрович...)
01.07.2010 10:34:17Федір94.179.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ОБЕРІТЬ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА СВІТУ! на сайті ТУТ ЖЕ Останні веселі новини Український Інститут Нової Вірусології - UIONV. COM
01.07.2010 00:37:59Варунамітра93.73.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
50. Кайзервальд (Львов) 30.06.2010 19:44 ------------------- Щось я вас ніяк не зрозумію - за Україну ви, чи проти. У вас якщо "за", то поруч негайно йде і "проти". З зосею в інтимні контакти входите. У вас всі навколо тільки погані. Але, на мою думку, вже серед молодших є й принципові чесні люди. З часом вони навчаться керувати державою і складуть основу майбутньої непідкупної адміністративно-управліньскої ланки, а це й буде стартом для підйому України.
30.06.2010 20:57:12voyt89.243.187.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ONLY LOOK!!!
30.06.2010 20:47:262188.43.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Честно говоря - Украина давно перешагнула порог утраты независимости. Благодаря идиотским решениям по разрыву экономических связей с Россией. Благодаря уничтожению своего собственного экономического потенциала, в угоду националистическим пляскам с бубном на общей истории. Украина "доказала" свою политическую независимость (незалежность), теперь дело за "малым" - доказать экономическую.
30.06.2010 20:38:42тиМошеница95.133.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Имя Ваше подсказывает мне что Вы еще молоды.Но наверняка есть папа и мама которые жили при СССР.Значит и у них нет флага и страна у них тоже идиотская?Не скажу про сегоднешнею страну что не идиотская тоже.Оглянитесь вокруг как мы стали ненавидеть друг друга а ведь при союзе такого не было все были братьями .И если простой человек искал справедливости он ее находил а не то что сейчас суды и власть подкупленная и живут лишь олигархия хорошо и при справедливости.Не говорю про власть которая правит сегодня,посмотрим через год и сравним.Но за 19 лет никто не оправдал доверия людей.Все они одинаковые и смотрят только в свой карман,а около корыто всем вообще хочется.
30.06.2010 19:44:50Кайзервальд178.95.87.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Панове, господа, товарищи. Украину в ее сегодняшней ипостаси сумашедше большой кровью клеили: мой директор СШ 12 Львова - Точеный, украинец с черным протезом вместо правой руки. Еще один украинец - ,тоже безрукий, предсельсовета на Винничине, в селе между Томашполем и Ямполем. Старый узбек, у которого я солдатом покупал вино, он участвовал в боях за Львов,старшина батальона в Самарканде - Григорий Григорьевич Гаврило(и)в, уроженец Стрийского р-на Львовской области.Призванный в 1944,а в 1968 уже дослуживавший пенсию сверхсрочника. Вы Украину не добывали?! А прос.ираете с апломбом глупых щенков! Желающие узнать о Галиции больше заходите на "блог початкивцив" этой газеты. В комментариях к статье "Какой народ, такая власть" сидит адрес статьи "ГАЛИЦИЯ - ТЯЖЕЛАЯ СЕЙСМИКА УКРАИНЫ"