У 2021 році була затверджена стратегія деокупації та реінтеграції Криму. Над її прийняттям активісти працювали ще з 2014 року.
Про це повідомила постійна представниця Президента в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева. Над її прийняттям активісти працювали ще з 2014 року, повідомляє "24 канал".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "На підтримку України можуть вплинути три чинники" - що пише про нас світова преса
Це дуже важливий документ, який прописує основні шляхи та напрями звільнення півострова. Йдеться абсолютно усі сфери: військову, міжнародну, гуманітарну, соціальну тощо.
План передбачає, що основним інструментом для звільнення Криму стане дипломатія, але це далеко не єдиний спосіб, який передбачений у документі.
"Ми не виключали в стратегії й інші інструменти. Звичайно, після 24 лютого багато що змінилося. Ми розуміємо, що першими на територію Криму все одно заходитимуть військові. Тому використання військових елементів у деокупації Криму точно буде", - повідомила Ташева.
Вона наголосила, що Україна завжди найпершим шляхом врегулювання конфліктів обирає дипломатію, але завжди готова й до інших варіантів розвитку подій.
Україна може бити із систем HIMARS по території окупованого Криму.
Півострів став хабом для переміщення зброї і техніки з Росії. Про це каже представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.
У Криму базуються російські кораблі, які обстрілюють Україну ракетами.
Коментарі