Ексклюзиви
вівторок, 22 травня 2012 12:28

У Вінниці комуністи продали морозиво по 25 коп
5

У Вінниці комуністи продавали ванільне морозиво в стаканчиках "Рудь" по 25 коп. В обідню пору розбили намет в центральному парку Козицького, де гуляє багато людей.

Поставили холодильник, який позичили у фірми "Рудь". Повісили табличку "Морозиво по 25 копійок".

"Ми хотіли нагадати людям, що такі ціни — це реальність. А те, що на День Європи "Пролісок" у кіосках коштував по 2,50, це неправильно, це наслідки капіталізму. Так не повинно бути, - пояснив секретар обласного осередку Комуністичної партії Сергій Драчук. - Акцію провели під гаслом "Повернемо щасливе дитинство", тому що саме виповнилось 90 років з дня створення Всесоюзної піонерської організації. Вранці ми провели з піонерами урочисту лінійку біля Меморіалу Слави й пов'язали червоні галстуки ще двом підліткам, які вирішили стати піонерами. Потім діти допомагали нам продавати морозиво. Запрошували перехожих до намету".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Західні країни оголосили Україні "холодну війну" - Компартія

За словами комуніста, продали всього 500 пачок. Фірма "Рудь" пішла КПУ назустріч - позичила холодильник і морозива продала дешевше, адже це соціальна акція.

"На руки давали максимум чотири пачки. Виняток зробили тільки для молодят. Через парк йшло весілля. Їм продали аж 15 пачок, - додав Драчук. - Найбільше підходили дітлахи й з округленими від подиву очима нишпорили в кишенях за копійками. Дуже зворушливо було, коли чотири бабусі підходили. Зі сльозами на очах згадували своє дитинство, коли були саме такі ціни й все було набагато доступніше, чим зараз. Хочемо повернути людям таке життя".

Виручені гроші комуністи передали міській ветеранській організації. Це близько 200 грн.

Зараз ви читаєте новину «У Вінниці комуністи продали морозиво по 25 коп». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.06.2012 07:01:17лана91.202.240.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

и тут заработали было по 13 коп

31.05.2012 10:44:50Василь95.132.182.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Подивіться на на наших можновладців- це, в минулому, ті ж самі комуняки, або комсомольці- активісти і мізки в них працюють на тому вихованні. комуняку - на гілляку!!!

22.05.2012 15:23:46!46.201.181.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Так пускай до выборов коммунисты продают всё по ценам 1985г.

22.05.2012 13:15:32Нахтігаль178.74.238.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Шкода що гільзи не продавали набоями яких інтелігенцію знищували 36-39 роках.

22.05.2012 13:51:22Кирилл178.129.253.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
22.05.2012 13:15:29Олеся37.55.28.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

дауни ...ПОЧУЮТЬ ВСІХ та повернуть СЧАСЛИВЕ ДИТИНСТВО .............................у гулагах. Шакали та циніки меж не мають. ЖАХ. Ці потвори знову лізуть. ХТО ж задавить ?.

22.05.2012 13:12:43Віктор (Київ)212.26.157.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"На руки давали максимум чотири пачки... Хочемо повернути людям таке життя".

А як же! Пам'ятаємо: дві буханки хліба на руки, півтора кіло цукру по талонах, по шматочку мила... Килими, холодильники, телевізори, авто - через чергу, бо дефіцит. Тухлі оселедці в навантаження до чогось путнього, нормальні книги - за макулатуру...
А старші згадують, як пухли в голодовки, як сиділи за три колоски, знущальні податки на фруктові дерева, які доводилося вирубувати. Морозиво було по 25 коп., а гроші де? Замість зарплати - трудодні (така собі валюта у вигляді віртуальних паличок). Спитайте дітей війни, передусім, сільських, чи їли вони в дитинстві те морозиво.
Зворушливо, аж до сліз.

22.05.2012 13:47:53Кирилл178.129.253.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Чё ты помятаешь селюк? Когда талоны были, это уже перестройка шла, магазины были пустые. А тогда в 70х зарплата была 150-200 рублей, на еду тратили максимум 50-60 рублей, квартплата символическая, санатории бесплатные. И квартира стоила 5000 рублей.

Мой отец работал на севере простым электриком, заработал за 10 лет (на книжку) 30 000 рублей.

15.06.2012 11:15:45Антикацап94.45.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не хочеться опускатись до вашого рівня, але я зроблю це. Завали "варюшку" капська бидлота!

22.05.2012 14:12:45Віктор (Київ)212.26.157.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Будь ласка, типовий приклад жлобства. Ну до жлобів Кіріллів ми звикли - один батюшка частенько з Москви до нас навідується.
Обосрать легче, чем что-то доказать.
Не все же на Севере работали. Кто-то и хлебушек выращивал, а крестьяне, вероятно, по мнению Кирилла, у которого на книжке было аж 30 тыс. рублей, наверное, не люди и недостойны человеческой жизни.
А дефицит на необходимое был и в 70-е (на нормальные одежду и обувь, мебель и бытовую технику, масло и мясо), тогда же в нагрузку в магазинах давали всякую чепуху. А вот квартиры за деньги не покупали (это о цене в 5 тыс. рублей), нужно было в очереди дождаться. Тут, конечно, и позитив - жилье бесплатное. И нечего пенять мне на короткую память!

22.05.2012 16:32:41Кирилл178.129.253.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У народа денег было полно, их некуда тратить было. Что-то появлялось и всё сметали. Не успевало производство роскоши за потреблением поэтому и очереди за машинами и квартирами, стенками. Потому что не было капитализма, так бы цены подняли и уравновесили спрос\предложение и очереди бы упали. Но власть не давала поднимать цены.

Даже при ударных темпах строительства жилья, очереди были гигантскими. Потому что доход людей был большой. И не начнись перестройка, сохранись эти темпы еще 20 лет у каждого была бы своя квартира. Это не советский миф.

Зарплата 200-250 рублей была одинакова по всей стране, не надо тут чушь писать.

Стандартная ставка, с обычными премией за план. Севреные коэфф, поэтому электрик там получал по 600 рублей

22.05.2012 17:22:19Віктор (Київ)212.26.157.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Не надо тут чушь писать"
А у вас что монополия на право высказываний на сайте "Газети по-українськи"?
По сути. В чем же чушь? В том, что я перечислил реально существовавшие проблемы, да вы и сами многие не отрицаете. А относительно зарплат, то, как говорят в Одессе, не смешите мои тапочки. В тех же колхозах до перестройки таких денег (200-250 руб.) не видели. 100 руб. - уже хорошо. Ах да, селюки же не люди. То есть треть трудовых советских людей, которые кормили весь народ, не в счет. Наверное, забыли, как нас всех учили, что все равны, независимо от профессии, места проживания, национальности. А то, электрик на Севере - круто, а о колхозниках не упоминайте - низко, и, вообще, хрен с ихними заработками.

22.05.2012 13:39:02Яяяяя81.30.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Браво!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути