
"Чорнобильці" і активісти Всеукраїнської акції "Вперед!" увійшли до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, незважаючи на заблокований вхід.
Про це повідомив один з лідерів Всеукраїнської акції "Вперед!" Руслан Секела.
За його словами, в понеділок, коли перші учасники акції протесту прийшли до будівлі Пенсійного фонду, їх силою виштовхали на вулицю працівники установи і правоохоронці, а двері закрили колодкою.
"Ми сьогодні бачимо, що керівництво Пенсійного фонду вигнало "чорнобильців" і ліквідаторів, більшість з яких хворі люди, на мороз. Вони свідомо створили пікетникам нелюдські умови, щоб відбити будь-яке бажання відстоювати свої права", - розповів Секела.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донецькі чорнобильці обурені: жоден "регіонал" до них не прийшов
Він зазначив, що представники влади обмежили доступ до державної установи, яке мало б захищати громадян, а не боротися з ними.
Як повідомлялося, 18 листопада до "чорнобильцям", які пікетують Пенсійний фонд, приєдналися активісти Всеукраїнської акції "Вперед!".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські чорнобильці готові безстроково голодувати
Тим часом, "чорнобильці" у Донецьку продовжують голодування, вимагаючи від влади виконання їхніх вимог.
Коментарі
15Це типова молдавська фортеця, можете її порівняти з фортецею в Хотині, Білгород-Дністровському та Сороках. Та й князівство Феодоро було під протекторатом Молдови, а останній княз Александр був сином молдавського князя Александру чел Буна.
Княжество Феодоро, несмотря на свои крошечные размеры не было ни под чьим протекторатом, оно являлось абсолютно независимым. Александр был сыном феодоритского же князя Олубея, это татарское прозвище, означающее "большой правитель", христианское имя его неизвестно, в генуэзских документах он фигурирует как "грек Олубей". Молдавскому господарю Стефану Великому Александр приходился шурином. Крепость Фуна - никакая не молдавская, а типично византийская. Таких вот небольших крепостей в Крыму когда-то было очень много, я их посетил уже около десятка, Фуну в том числе.
1459 год - это год последней реконструкции крепости, возникла же она примерно сорока годами раньше, причем не на пустом месте, что-то там стояло и раньше. Можно добавить, что эта крепость являлась резиденцией княжича Александра, который затем стал последним феодоритским князем.