Четвер, 13 жовтня 2011 16:18

У Лазаренка нову справу проти нього назвали піар-фантазією СБУ

У Лазаренка нову справу проти нього назвали піар-фантазією СБУ

У партії "Громада" заявляють, що колишній прем'єр-міністр Павло Лазаренко не має жодного відношення до корпорації "Єдині енергетичні ресурси України" (ЄЕСУ). Порушення нової кримінальної справи проти нього вважають піар-кампанією СБУ, а лист від міністра оборони Росії до прем'єр-міністра України з приводу боргу ЄЕСУ - "зверненням в Лігу сексуальних реформ".

Про це у коментарі Gazeta.ua заявив заступник голови партії "Громада" Олег Оленюк.

"Яке відношення має Лазаренко до господарської діяльності приватної структури?! Для СБУ - це певна піар-кампанія. Їй вигідно прив'язувати Лазаренка до ЄЕСУ, але це не більше, ніж піар, і ніяких підстав для цього немає. Вони хоча б сказали, якого року ці речі стосуються. Якщо питання стосується спроби перекласти борг на державу, то ніколи у такому обсязі державні гарантії урядом Лазаренка корпорації ЄЕСУ не надавались", - запевнив Оленюк.

Він уточнив, що з цього приводу є експертні висновки, які надавались американському суду під час процесу Лазаренка.

"Тема ЄЕСУ ще у травні 2004 року була знята з розгляду американським судом, оскільки всі обвинувачення були визнані бездоказовими і голослівними. На час, коли Лазаренко пішов у відставку, ніяких державних гарантій жодна з приватних компаній, які працювали на газовому ринку, не мала. Це все фантазії. Лазаренко, до речі, не міг ніколи одноосібно надавати гарантії, бо для цього мусить бути рішення усього уряду", - додав партієць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проти Тимошенко і Лазаренка порушено чергову кримінальну справу

"Крім того, що таке лист міністра оборони РФ? Вибачте, це звернення в Лігу сексуальних реформ. Для того, щоб офіційно виставляти претензії до держави Україна, є офіційна процедура, яку слід пройти. Такі справи повинні контролюватись Міністерством юстиції, а не чиїмись листами комусь", - заявив Оленюк.

Він висловив здивування з приводу того, що стільки років ніхто не виставляв жодних претензій, а зараз вони з'явились.

"Існує міжнародна конвенція про корпоративні борги. У ній вказаний термін - 4 роки права пред'являти претензії щодо корпоративних боргів на міжнародному рівні. Якщо цей термін минув і не був продовжений, це просто потрясіння вітру. Просто комусь вигідно у світлі процесу, який позавчора закінчився (суд над Тимошенко - ред.), підв'язати до цієї теми Лазаренка", - резюмували у "Громаді".

Зараз ви читаєте новину «У Лазаренка нову справу проти нього назвали піар-фантазією СБУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6003
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути