понеділок, 11 червня 2012 14:55

У БЮТ розповіли, як Тимошенко вболіватиме за українську збірну

У БЮТ розповіли, як Тимошенко вболіватиме за українську збірну
Остап Семерак запевнив, що Тимошенко дуже сильно переживатиме за Україну. Фото: byut.com.ua

Ув'язнена Юлія Тимошенко спостерігатиме за виступами української збірної на чемпіонаті Європи з футболу та вболіватиме за Україну.

Як повідомила прес-служба БЮТ, про це в ефірі "5 каналу" сказав міністр опозиційного уряду з питань молоді, спорту, туризму і Євро-2012, народний депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Остап Семерак.

"Я точно знаю, що Юлія Тимошенко буде дивитися ці футбольні матчі, і вона точно буде вболівати за Україну – так, як вона вболіває за неї завжди, з будь-яких причин", – відзначив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Free Yulia" - У Львові вболівальникам роздають футболки з портретом Тимошенко

Семерак зауважив, що "Україна отримала право на проведення Євро-2012 після помаранчевої революції".

"Україна була і, сподіваюся, досі є країною, яка претендує на членство в Європейському Союзі. І для нас це було право позиціонувати себе як європейську країну, яка наближається до ЄС", – зазначив бютівець.

"Тоді при владі був уряд Тимошенко, і ми хотіли використати Євро-2012 як інвестиційний шанс. На жаль, коли прийшла до влади інша команда, вона перетворила підготовку до чемпіонату на ширму для прикриття надвитрат із державного бюджету", – підкреслив парламентарій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партія регіонів радить шукати коріння корупції на Євро-2012 у Тимошенко

Семерак також нагадав, що нещодавно разом із Юлією Тимошенко та Сергієм Власенком він звернувся до міжнародної організації FATF (Групи розробки заходів з боротьби з відмиванням грошей) із проханням дати належну оцінку масштабним фінансовим зловживанням нинішньої української влади під час підготовки до Євро-2012.

Зараз ви читаєте новину «У БЮТ розповіли, як Тимошенко вболіватиме за українську збірну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.06.2012 18:02:51Ведьма88.154.142.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Неужели ее "смертельная болезнь" - радикулит тоже от всепоглощающей любви к Украине?

11.06.2012 20:42:05КАТ95.134.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Брехословська відремонтувала мітлу і тепер буде літати,але попри все залишається гадюкою.

11.06.2012 18:13:38буч77.122.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а у тебя сука, что от всепоглощающей ненависти к украинцам ?, колючая проволка снится, которой ты собиралась в своих комментариях отделять запад от востока и на которой вдруг стали развешивают твои кишки, да, мразь вонючая ?

11.06.2012 16:53:35епт94.27.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Любое здравомыслящее правительство должно было отказаться от Евро, как Италия от Олимпиады потому что для Украины это неподьемные расходы! Токо не начинай про имидж рассказывать...

11.06.2012 15:41:02 киев46.63.49.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Три года (с 2007 по 2010) Тимошенко с Ющенко искали инвесторов для подготовки Украины к ЕВРО 2012 так и не нашли а теперь ищут причины оправдывающие их бездеятельность.Их представители Немыря, Тарасов и Жуля уговаривали европейцев забрать у Украины право на ЕВРО. Не вышло. Так они упрашивали бойкотировать ЕВРО в Украине.Опять не вышло. Теперь они болеют за нашу сборную. Лицемерству нет предела. Угу, ну ка опровергни мои слова. Или у тебя кроме залежалых лозунгов ничего нет.

11.06.2012 15:27:03уууу159.224.248.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

То призывала бойкотировать ЕВРО -2012, а теперь самый рьяный болельщик! Полный бред!

11.06.2012 15:18:24угу94.27.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ух какие они эти БЮТовцы ужасные))) Против Украины они "творили")) Трольчатина безмозглая...это вы за 5 копеек продаете честь и совесть свою раз такой бред пишете.

11.06.2012 15:11:49це так91.231.55.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Після всього що Бютівці творили проти України, це сама остання жінка в Україні! І її уболівання тут нікому не потрібні.

11.06.2012 15:02:0622217.212.230.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

ну разсмешили!!! олеолеолеолеоле!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути