Четвер, 14 лютого 2008 08:34

У БЮТ нагадали Балозі, що закон про держзакупівлі підписав його соратник

У БЮТ нагадали Балозі, що закон про держзакупівлі підписав його соратник
Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді України наголошує, що всі процедури з розробки, узгодження та прийняття законопроекту про державні закупівлі чітко погоджувались зі всіма суб"єктами демократичної коаліції.

Про це йдеться в заяві фракції БЮТ у парламенті з приводу голосування змін до Закону України про державні закупівлі.

"Депутатів фракції БЮТ у Верховній Раді України, чесно кажучи, дивує позиція деяких політиків, які намагаються зчинити бурю в склянці води", - зазначають автори заяви. Вони нагадують, що 12 лютого 2008 року в парламенті були проголосовані зміни до Закону про державні закупівлі. "Всі знають, що чинне законодавство у цій сфері далеке від досконалого, викликає чимало нарікань у суспільстві, а тому ситуацію необхідно виправляти негайно", - підкреслюється в документі.

Тому, підкреслює БЮТ, "фракція виходила саме з таких позицій. Інших мотивів нашого голосування за зміни до закону шукати не треба, бо їх немає".

"Всі процедури по розробці, узгодженню та прийнятті Закону чітко погоджувались зі всіма суб"єктами демократичної коаліції. Законопроект був підтриманий профільним комітетом Верховної Ради України. Фракція БЮТ готова була голосувати за законопроект, який вносився Президентом України, однак пізніше був відкликаний", - підкреслюється в заяві.

Як зазначають у БЮТ, "прийнявши Закон у першому читанні, Верховна Рада фактично розблокувала багаторічний не прозорий та корупційний процес у сфері державних закупівель".

Окрім того, автори заяви нагадують, що: "По-перше, саме ці зміни до закону було внесено на розгляд Верховної Ради за рішенням Політичної Ради коаліції демократичних сил. По-друге, на законопроекті, який голосувався 12 лютого, стоять підписи заступників керівників фракцій Блоку Юлії Тимошенко та "Народного Союзу - Наша Україна" – Андрія Кожем"якіна та Романа Зварича, відповідно. По-третє, саме ці зміни до Закону були остаточно і цілком погоджені із Секретаріатом Президента України та завізовані першим заступником голови Секретаріату Олександром Шлапаком".

У заяві наголошується, що "весь процес було організовано публічно і прозоро. Тут немає жодних підводних течій чи подвійного дна".

Фракція БЮТ закликає своїх партнерів по демократичній коаліції "консолідувати зусилля і виконувати ті завдання, які стоять сьогодні перед країною, а не розхитувати човна та шукати підстав для непогоджень і непорозумінь".

БЮТ наголошує, що "Закон був прийнятий лише у першому читанні. До остаточного прийняття Закону про державні закупівлі будь-хто може надсилати свої пропозиції і вдосконалювати цей Закон".

Учора глава Секретаріату Президента Віктор Балога повідомив, що Президент України не підпише закон про державні закупівлі.

Зараз ви читаєте новину «У БЮТ нагадали Балозі, що закон про держзакупівлі підписав його соратник». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20840
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода