пʼятниця, 24 серпня 2012 15:57

Тягнибок: кримінально-олігархічний клан Януковича хоче зробити українців кріпаками

Тягнибок: кримінально-олігархічний клан Януковича хоче зробити українців кріпаками
Фото: sannews.com.ua

Заради великої, шляхетної ідеї можна піти з життя. Про це заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час мітингу опозиційних сил на честь Дня Незалежності.

Він нагадав "мафіозі, бандюганам та кремлівським прихвостням", що якщо вони будуть паплюжити українські цінності та зневажати майбутнє і перспективу країни, рука "свободівців" не здригнеться змінити все на користь України.

"Рівно 21 рік тому українська нація виборола і проголосила свою незалежність. Це є найбільше свято для будь-якої нації. За цю незалежність мільони українців поклали свої голови. Кладучи свої голови та йдучи на смерть, вони в своїх гаслах казали: "Воля або смерть". Тому що заради тієї великої, шляхетної ідеї можна піти з того життя для того, щоб дати нове світле майбутнє для наступних поколінь. Тож ми забов'язані все зробити, щоб пронести отих наших українських героїв в наше майбутнє заради наших дітей, заради нашої перспективи. Ми повинні все зробити, щоб наша держава була чесною, справедливою, великою, могутньою. Держава, за яку було б гордісно українцям перед цілим світом", - сказав лідер "Свободи".

За словами Тягнибока, сьогодні при владі є колишні комуністи та криміналитет.

"21 рік - це не просто рік святкування, це є рік боротьби за те, щоби ви мали українську Україну, а не комуністичну, московську, холуйську, яку сьогодні банда - той донецький кримінально-олігархічний клан на чолі з Януковичем - хоче тут в Україні збудувати. А нас, українців, перетворити в кріпаків. При владі кримінальний елемент, який забирає нашу землю, приватизував стратегічні підприємства, топчеться по нашій українській історіїї, забирає нашу мову, не дає нам перспективи і майбутнього", - наголосив Тягнибок.

Зараз ви читаєте новину «Тягнибок: кримінально-олігархічний клан Януковича хоче зробити українців кріпаками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

139

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2012 09:08:41слава хэроям194.28.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сволота занимается рукоблудием в парламентском туалете всей фракцией.

19.12.2012 09:56:43Д Артаньян95.132.241.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Звертаюсь до модератора!!!!!!!!!!!!!! Загляньте, що у вас робиться в коментарях!!! Таких виразів ще не читав... А люди читають і роблять висновки.Всіх , хто пише такі тексти з матюками - забанити!!!!!!!!

19.12.2012 09:33:18u78.94.143.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

молодці ,журналісти!хоч іх вже традиційно матюкають, але де необхідно-треба й похвалити!:):)

19.12.2012 08:49:53центр46.63.49.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Надо журналистам сразу после заседания парламента опубликовывать во всех сми фамилии депутатов кнопкодавов, чтобы все их знали в лицо.Эта работа должна носить постоянный а не временный характер и тогда мы добьемся индивидуального голосования.

19.12.2012 08:43:01Эколог.37.53.232.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Почему бесятся даунбасы? Потому, что региональные рецидивисты ПР обещали им дешевый газ и нае....ли, обещали "покращення вже сьогодні" - аналогично, Хазарин мамой божился, что хлеб не подорожает - развел, как котят, обещали "від стабыльності до добробуту" - подняли женщинам пенсионный возраст, позакрывали больницы и школы, говорят "нет денег", а на содержание одного только Януковича идет 2млн.грн в день. На себя злитесь дебилы!

19.12.2012 08:21:51Антиоранж46.164.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А кнопкодавы в ихних собственных рядах тоже в счет?

19.12.2012 07:40:27циркуехал74.120.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппозиция должна бойкотировать фашистскую Раду, как сборище незаконно проникнувших в неё посредством подкупа, шантажа, фальсификаций и т.п. рыгокоммуняцких ублюдков.
Ходить на заседания этого фашистского собрания, где оппозиция последние пять лет не смогла помешать принятию не одного преступного закона, уже является низостью.
Оппозиция имеет достаточно средств и как минимум 80 процентов населения страны для того чтобы уничтожить фашистский режим донбаSSких упырей, однако ничего не предпринимает, так как не привыкли брать на себя ответственность ни за что, и нынешнее положение дел их устраивает абсолютно.

19.12.2012 08:44:18для цирка46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Широко шагаешь--штаны порвешь....

18.12.2012 23:16:05гражданин94.178.106.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Подтянулась бригада кацапских уродов! Наверное закончился сериал о храбром НКВД,которое "мАчило бандерафцав в схронах"-и вся школота вместе со своими липовыми совкодебильными ветеранами-дедушками села за комп "ваевать с фашистами". Только дедовские кальсоны с монитора воняют-так и не удалось их отстирать после встреч с УПА...:)

18.12.2012 22:56:5466693.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое классное слово загадили - "Свобода". Недаром Европа ссать на вас хотела, сопливые нацики!

18.12.2012 22:56:21бандерівець77.123.26.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Свобода має починати люстрацію риго-комуняцької швалі! Але це можливо зробити будучи при владі. Тому на наступних виборах маємо привести Свободу до влади. Адже 200 депутатів в бандитів це абсурд.

18.12.2012 23:00:10Солдат93.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В говно - сопливую бандерву, вслед за их предками!

18.12.2012 23:20:09Сержант94.178.106.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Толчёк своей майкой прошвабрил-ОТБОЙ!

18.12.2012 22:58:57кузя94.248.47.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

ели они обеспечат права курящего населения наряду с некурящим - я за свободу) иначе какая это свобода - выгнать людей в мороз на улицу? пускай будут кафе для курящих и для некурящих.. как в Австрии эстонии, Нидердандах и др странах

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути