Ексклюзиви
Четвер, 21 лютого 2008 12:09

Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві

Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві
Офіційні делегації та представники України під час участі у заходах міжнародного характеру керуються письмовими директивами, нагадує заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий.

Директиви на переговори, що стосуються особливо важливих питань двостороннього та багатостороннього співробітництва, а також укладення міжнародних договорів від імені України, затверджуються президентом, цитує його слова прес-служба глави держави.

Посадові особи та органи виконавчої влади з питань, пов"язаних із реалізацією державної політики України у сфері зовнішніх відносин, інформують президента про зміст своїх службових контактів з посадовими особами та органами виконавчої влади іноземних держав, офіційними особами та органами міжнародних організацій протягом десяти днів після проведення таких контактів, а в разі одержання особливо важливої інформації – невідкладно.

Персональна відповідальність за неухильне виконання директив покладається на керівників офіційних делегацій, наголосив Чалий.

Такий порядок підготовки і затвердження директив збігається з міжнародною практикою, поширеною в провідних країнах світу. Відповідні директиви прем"єр-міністру Юлії Тимошенко були затверджені 19 лютого 2008 року.

Як відомо, у середу-четвер Тимошенко перебуває з офіційним візитом у Москві. За інформацією джерел, у четвер Тимошенко має намір провести зустріч з головою правління "Газпрому" Олексієм Міллером. Офіційно така зустріч не планувалася.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12972
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода