Четвер, 21 лютого 2008 12:09

Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві

Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві
Офіційні делегації та представники України під час участі у заходах міжнародного характеру керуються письмовими директивами, нагадує заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий.

Директиви на переговори, що стосуються особливо важливих питань двостороннього та багатостороннього співробітництва, а також укладення міжнародних договорів від імені України, затверджуються президентом, цитує його слова прес-служба глави держави.

Посадові особи та органи виконавчої влади з питань, пов"язаних із реалізацією державної політики України у сфері зовнішніх відносин, інформують президента про зміст своїх службових контактів з посадовими особами та органами виконавчої влади іноземних держав, офіційними особами та органами міжнародних організацій протягом десяти днів після проведення таких контактів, а в разі одержання особливо важливої інформації – невідкладно.

Персональна відповідальність за неухильне виконання директив покладається на керівників офіційних делегацій, наголосив Чалий.

Такий порядок підготовки і затвердження директив збігається з міжнародною практикою, поширеною в провідних країнах світу. Відповідні директиви прем"єр-міністру Юлії Тимошенко були затверджені 19 лютого 2008 року.

Як відомо, у середу-четвер Тимошенко перебуває з офіційним візитом у Москві. За інформацією джерел, у четвер Тимошенко має намір провести зустріч з головою правління "Газпрому" Олексієм Міллером. Офіційно така зустріч не планувалася.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко нагадали, як вона повинна вести себе у Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20808
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода