Ексклюзиви
середа, 12 листопада 2025 19:23

Справа Міндіча: суд обрав арешт для підозрюваної Лесі Устименко

Справа Міндіча: суд обрав арешт для підозрюваної Лесі Устименко
ВАКС визначив запобіжний захід для фігурантки. Фото: "Схеми"

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для підозрюваної у справі "Мідас" Лесі Устименко.

Її взяли під арешт із правом внесення застави у розмірі 25 млн грн. Про це стало відомо під час трансляції засідання ВАКС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фігурантів справи Міндіча Михайла та Олександра Цукерманів випустили з України - Железняк

За даними слідства, підозрювана могла бути однією зі співробітниць бек-офісу, який займався відмиванням грошей, отриманих незаконним шляхом.

Слідчі вважають, що діяльність цієї групи мала системний характер і була спрямована на легалізацію великих сум, отриманих злочинним шляхом.

Національне антикорупційне бюро 10 листопада розкрило подробиці схеми, у межах якої посадовці та пов'язані з ними особи систематично отримували неправомірну вигоду від контрагентів Енергоатому. Зокрема представники злочинної організації вимагали "відкати" в розмірі від 10% до 15% від вартості контрактів.

Зараз ви читаєте новину «Справа Міндіча: суд обрав арешт для підозрюваної Лесі Устименко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути