Ексклюзиви
Понеділок, 18 лютого 2008 13:05

Що українці думають про вступ до СОТ. Опитування

Майже половина українців – 48% – вважають, що Україна буде у "виграші" від вступу до СОТ, удвічі менше – 25% – вважають, що Україна буде у "програші". 27% опитаних не змогли відповісти на це питання. Такі дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

За його даними, майже третина респондентів – 32% – вважають, що у тому, що Україна вступила до СОТ, головна заслуга Президента України, удвічі менше – 15% – уряду Тимошенко. Лише 6% опитаних сказали, що головна заслуга належить уряду Януковича і 5% - Верховній Раді України.

Понад половина опитаних – 51% – вважають, що пріоритети зовнішньої політики України повинен визначати Президент України.

Так вважають 66% прихильників НУНС, 58% – БЮТ, 46% – Блоку Литвина, 44% – Партії регіонів і 33% – Комуністичної партії України.

21% вважають, що пріоритети зовнішньої політики України має визначати Верховна Рада України, 12% – Кабінет Міністрів.

16% не визначились із відповіддю на питання.

Опитування проводилося протягом 8-13 лютого. Всього було опитано 2036 респондентів, які живуть в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Зараз ви читаєте новину «Що українці думають про вступ до СОТ. Опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15173
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода