Понеділок, 18 лютого 2008 13:05

Що українці думають про вступ до СОТ. Опитування

Майже половина українців – 48% – вважають, що Україна буде у "виграші" від вступу до СОТ, удвічі менше – 25% – вважають, що Україна буде у "програші". 27% опитаних не змогли відповісти на це питання. Такі дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

За його даними, майже третина респондентів – 32% – вважають, що у тому, що Україна вступила до СОТ, головна заслуга Президента України, удвічі менше – 15% – уряду Тимошенко. Лише 6% опитаних сказали, що головна заслуга належить уряду Януковича і 5% - Верховній Раді України.

Понад половина опитаних – 51% – вважають, що пріоритети зовнішньої політики України повинен визначати Президент України.

Так вважають 66% прихильників НУНС, 58% – БЮТ, 46% – Блоку Литвина, 44% – Партії регіонів і 33% – Комуністичної партії України.

21% вважають, що пріоритети зовнішньої політики України має визначати Верховна Рада України, 12% – Кабінет Міністрів.

16% не визначились із відповіддю на питання.

Опитування проводилося протягом 8-13 лютого. Всього було опитано 2036 респондентів, які живуть в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Зараз ви читаєте новину «Що українці думають про вступ до СОТ. Опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20939
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода