Пʼятниця, 29 серпня 2008 08:06

Що робитиме Тимошенко, якщо стане президентом

Якщо Юлія Тимошенко переможе на президентських виборах, то її президентство - це серйозно і надовго. Про це сказав політолог Володимир Фесенко під час онлайн-конференциі на Forum"е.

За його словами, це (президентство Юлії Тимошенко) буде нова політична епоха, інша система влади, більш централізована, жорсткіша.

"Швидше за все, відбудеться істотне переформатування партійної системи", - відзначив політолог.

"Що стосується деталей, то їх, напевно, ще не знає і сама Тимошенко. Можна також передбачати, як мінімум, дві хвилі розкуркулення олігархів - спочатку чужих, а потім і своїх", - припускає Фесенко.

З приводу зовнішньої політики, то, як вважає політолог, стратегічно Тимошенко орієнтуватиметься на захід, і рухатиметься саме в цьому напрямі. "Вона хоче бути одній з найбільш помітних фігур в глобальному політичному бомонді", - відзначає експерт.

Що ж до Росії, Фесенко вважає, що Юлія Тимошенко, можливо, спробує вибудовувати гнучкішу політику, побудовану на економічному прагматизмі. "Але, знаючи радикальний характер Юлії Володимирівни, не можна виключати і достатньо серйозних конфліктів і з тією ж Росією, і усередині країни", - додав він.

Проте, як відзначає політолог, конфліктний характер відносин з РФ і потенційні ризики навколо Криму будуть при будь-якому президентові - через нинішнє загострення міжнародної ситуації.

Крім того, доведеться вирішувати і проблеми ЧФ РФ. "А це також буде дуже суперечливий процес", - підсумував експерт.

Зараз ви читаєте новину «Що робитиме Тимошенко, якщо стане президентом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20977
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода