Понеділок, 26 березня 2007 10:16

Симоненко: Ющенко тисне на Конституційний Суд

Лідер Компартії Петро Симоненко заявляє, що на Конституційний Суд чиниться тиск з боку Секретаріату президента.

"Так, за інформацією з достовірних джерел, яка надійшла до ЦК КПУ, особисто Ющенком скасоване відрядження декількох суддів Конституційного Суду до Страсбургу, які разом зі своїми колегами викликані сьогодні "на килим" до президента", - йдеться у повідомленні прес-служби КПУ.

За даними комуністів, "вимоги, які будуть висунуті Ющенком до суддів – це ухвалення на його користь рішення стосовно неконституційності законів про Кабінет Міністрів, про імперативний мандат та про заборону неправової ревізії чи скасування положень Конституційної реформи".

"Одночасно, з адміністративно-психологічним тиском президентські опричники не гребують такими методами, як особисті "зустрічі", - заявляють у КПУ.

Вони зазначають, що голова президентського секретаріату Віктор Балога, звертаючись із Закарпаття до Києва, "вночі завітав до одного з суддів Конституційного Суду і в ультимативній формі вимагав підкоритися примхам агонуючої президентської влади".

"Компартія заявляє, що методи і дії, які застосовує Ющенко, намагаючись у будь-який спосіб зберегти диктаторські повноваження свого попередника, межують з кримінальним злочином. А ті, хто прагнуть виконувати злочинні накази, мають пам"ятати про кримінальну відповідальність", - йдеться у заяві, повідомляє Українська правда.


Зараз ви читаєте новину «Симоненко: Ющенко тисне на Конституційний Суд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 32115
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути