понеділок, 18 лютого 2013 15:27

Симоненко пообіцяв за кошти комуністів відновити зруйнований "свободівцем" пам'ятник Леніну

Симоненко пообіцяв за кошти комуністів відновити зруйнований "свободівцем"  пам'ятник Леніну
Петро Симоненко Фото: president2010.info

Комуністи поновлять пам'ятник В. І. Леніну в Охтирці до дня народження свого вождя, а киян попереджують остерігатися "фашистів", за яких ті проголосували. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав лідер Компартії Петро Симоненко.

"До 22 квітня пам'ятник буде там поновлений. Ми так для себе визначили завдання. Тому і спробуємо зробити до чергової річниці дня народження. Будемо шукати варіанти, яким він буде. Але таке завдання перед собою поставили, щоб він був на місці. Встановити його за власні гроші безумовно. Не живемо за рахунок держави, як інші політичні сили", - сказав він.

На запитання чи стерегтимуть комуністи пам'ятники Леніну, зокрема у Києві, Симоненко відповів: "Давайте не про це говорити, давайте говорити про те, що фашизм, як застерігали і говорили комуністи, має своє обличчя. А от кияни якраз і проголосували за них, в тому числі за бандерівців, за фашистську організацію. Про це треба говорити, щоб люди знали, які наслідки. Десь з такого у 30-х роках минулого століття розпочинався шлях Гітлера. Хто його фінансував, до речі, які олігархи? Про це треба сьогодні говорити. Зрозумійте нарешті, ваші ж діти візьмуть приклад із них. Треба сьогодні дивитися не на приклад, а на явище".

Нагадаємо, у м. Охтирка на Сумщині більше 10 прихильників партії "Свобода" на чолі з нардепом Ігорем Мірошниченком зруйнували пам'ятник Володимиру Леніну.

Зараз ви читаєте новину «Симоненко пообіцяв за кошти комуністів відновити зруйнований "свободівцем" пам'ятник Леніну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

249

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.02.2013 08:33:53ого176.124.239.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ну хохма кошти комуністів? Хіба тих шо прхватизатори -так вони вже буржуа не вяжеться

18.02.2013 22:05:15vova212.1.102.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Предать мумию Важдя земле!!!!

22.02.2013 08:35:46тільки176.124.239.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

возити світом і заробляти гроші такий раритет і в землю?

18.02.2013 22:03:05vova212.1.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слава КПSS!!!!

24.02.2013 11:26:34хочу сказати37.52.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ні москалю , тепер ти , виблядок звіринної ОРДИ , московсько нацистських окупантів, залізеш в схрон, або в сраку.

18.02.2013 21:52:22вова со львова78.46.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я заметил одну закономерность,когда от власти идет безнаказанность к распоясавшимся нашим братьям меньшим,то и модераторы ведут себя не по демократически,банят ни за что,а как только в Киеве власть показывает зубки,то и модератор становится как бы цивилизованным и демократическим.

18.02.2013 22:48:28рок194.44.203.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ваван камунізм і дємакратія панятія нєсавмєстімиє.Ти вибрав комунізм.Так,що про демократію ні слова,а то в "Сібир".

18.02.2013 21:54:52лейба95.134.246.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

вова-вафліст со львова !

18.02.2013 22:00:40бу-га-га212.1.102.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Так пейсатий ..усе вірно, крім Львова, з жопи вова

18.02.2013 20:53:29u176.199.223.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

вони увесь час тільки цим і займалися ,коли були при владі:церкви зносили,хрести пиляли і кам*яних ідолів будували.Так що нічого нового.Одне тішить- кінець іх пануванню настав.:):)

18.02.2013 20:51:08vova 78.46.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

С удовольствием посмотрел по спутнику УКР тв Новини. Получил приятное удовольствие от действий милиции в Киеве, когда опускали бандерню,которым даже сало хероям не помогло.

18.02.2013 20:54:09рок194.44.203.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Після мийки сушку пройшов?А чого такий сморід,від радості знову обдристався паслєдаватєль гомосєка Ілліча?

18.02.2013 20:49:56Кармелита217.199.231.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Рано или поздно,дрянь эту уберут на мусорник истории.:p

18.02.2013 20:47:56Кармелита217.199.231.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Комуняцкая труха перьями машет;)

18.02.2013 19:44:03рок194.44.203.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Срань кубанська ти де?Валодья Сібирський атзавісь.

18.02.2013 19:59:52бу-га-га212.1.102.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Важдя з брєвном зараз виставить. К камуністічесеому саботніку в Охтирці призивать должьон.

18.02.2013 20:22:27рок194.44.203.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Хрен там,пішов під метро Мюнхена з шапкою прапора СА, з радянською кокардою просити подаяня на манумєнт важдя мігавова пгалітагіата звєрскі унічтожєнава бандєравцамі-Мосье, -- --
мосье, гм, гм... же не, что ли, же не манж па... шесть,
как оно, ен, де, труа, катр, сенк, сис... сис... жур. Значит
-- же не манж па сис жур! иббен мир зи битте этвас копек ауф дем штюк брод

18.02.2013 19:59:18Slav95.67.76.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

"пабєдітєль" Вова пішов чергову парашу за німцями-"пабєждьоннимі" мити! :D

18.02.2013 20:01:32рок194.44.203.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Та ні після такого обсерону потрібно його мити,і то на мийці для поїздів,з доброю порцією хімії,на автомобільній не відмиють.

18.02.2013 20:08:07Slav95.67.76.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

і то правда:D

18.02.2013 20:32:23рок194.44.203.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Все,пагіб паєт нєвольнік чєсті,пал абосраний сам сабой...

18.02.2013 19:32:40vova212.1.102.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Слава КПSS!!!!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути