Сіверськодонецьк зруйнований практично на 70%.
У місті залишилось близько 20 тис. городян зі 130 тис, які жили там до війни, заявив керівник військово-цивільної адміністрації Сєверодонецька на Луганщині Олександр Стрюк, інформує Цензор.НЕТ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Путін сказав все з землею рівняти" - у перехоплених розмовах росіяни кажуть про знищення українських міст
"Сєверодонецьк майже на 70% зруйнований", – сказав Стрюк.
14 квітня в Сіверськодонецьку при спробі пограбування зачиненого магазину затримали чотирьох місцевих жителів. В області зафіксували шість фактів незаконного заволодіння транспортними засобами. За будь-яку спробу мародерства на території області винні понесуть кримінальну відповідальність.




















Коментарі