вівторок, 24 вересня 2013 06:54

Рибачук розповів, як Богословська ледь не "покусала" в Ялті Глазьєва

Рибачук розповів, як Богословська ледь не "покусала" в Ялті Глазьєва
Олег Рибачук. Фото: www.radiosvoboda.org

Представники чинної влади в Україні на чолі з президентом Віктором Януковичем та прем'єр-міністром Миколою Азаровим продемонстрували надзвичайно європейську позицію під час форуму "Ялтинська європейська стратегія".

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив керівник громадської організації "Центр UA" Олег Рибачук.

За словами Рибачука, на Ялтинській конференції домінувала європейська єдність.

"Крім нещасного Глазьєва (радник Володимира Путіна з питань регіональної економічної інтеграції Сергій Глазьєв — ред.), не було там практично з ким дискутувати. Богословська (народний депутат України від фракції ПР Інна Богословська — ред.) була готова його покусати прямо під час трансляції через неприйняття ним української проєвропейської позиції", - зазначив політик.

Він підкреслив, що на цьому заході відчув реальність підписання у листопаді Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Кидалась в очі реальність того, що відбудеться. Польські колеги казали: "Ми, поляки, це зробили. Ви, українці, теж це зробите"... "Отступать некуда — позади Москва" - це шедевр Кваснєвського (колишній президент Польщі Александр Кваснєвський - ред). Коли він це сказав, то все зірвалось від аплодисментів", - розповів Рибачук.

Водночас він наголосив, що президент Янукович не усвідомлює ще масштабності реформ, які слід буде зробити внаслідок такого кроку.

"Але Янукович казав правильні речі. Також мене, чесно кажучи, приємно здивував Азаров. Я від нього очікував відхилень від генерального курсу. А їх не було. Він говорив технічно, на своєму рівні, але про правильні речі", - сказав Рибачук.

Зараз ви читаєте новину «Рибачук розповів, як Богословська ледь не "покусала" в Ялті Глазьєва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

66

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути