вівторок, 03 вересня 2013 21:41

"Регіонал" Марков вкрав мандат. 6 тисяч бюлетенів були сфальсифіковані - ЗМІ

"Регіонал" Марков вкрав мандат. 6 тисяч бюлетенів були сфальсифіковані - ЗМІ
Ігор Марков Фото: tvi.ua

Заступник голови Одеської облради Олексій Гончаренко заявив, що на виборах народного депутата на користь кандидата Ігоря Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів. Про це він написав у своєму блозі на "Українській правді".

Гончаренко нагадав, що півтора місяці тому оскаржив в суді обрання Маркова народним депутатом.

16 липня працівники центрального апарату Міністерства внутрішніх справ вилучили всю документацію з виборів у Київському районі міста Одеси. Головне слідче управління МВС спільно з фахівцями Державного науково-дослідного експертного центру МВС та Секретаріату ЦВК провели перевірку цих матеріалів.

29 серпня в ЦВК направили висновок, згідно з яким, за словами Гончаренка, "було виявлено 6038 сфальшованих на користь кандидата Маркова бюлетенів або майже 30% від загального числа голосів, визнаних як віддані за Ігоря Маркова".

"Враховуючи, що різниця між ним і мною як кандидатом, що набрав, за даними ЦВК, другу кількість голосів, склала 5160 голосів, виходить, що Ігор Марков просто вкрав мандат народного депутата", - заявив Гончаренко.

Як відомо, Марков заявив журналістам, що його можуть позбавити депутатського мандата нібито через небажання голосувати за євроінтеграційні закони.

Зараз ви читаєте новину «"Регіонал" Марков вкрав мандат. 6 тисяч бюлетенів були сфальсифіковані - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.09.2013 10:45:34Гайдамак95.69.214.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Чурбана - четвертувати, мандат - спалити разом з кацапським фаршом.

07.09.2013 13:53:08Москаль92.113.245.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Солидарен :) Даже подержу, если надо : )))

04.09.2013 09:43:59ост95.135.97.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

янек приказал для примера наказать пару самых ярых=глупых=бедных парашистов

04.09.2013 09:02:58БУБА31.41.70.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

ПОСАДИТЬ ЧУРКУ МАРКОВА НА КОЛ .

04.09.2013 08:20:24BOXER194.146.198.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кынуты памаранчэву укросвынюку-не грих!!!!!!!!

04.09.2013 12:39:17гість5.248.237.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ох і дурне ж ти....

04.09.2013 08:29:4732188.135.229.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

психология русского еврея?

04.09.2013 06:54:44роман37.53.56.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Понесуть відповідальність за це особи які зробили злочин, підробку, підрахунок ?
Якщо відповість хоч декілька причепних членів комісії, можна надіятися на справедливість підрахунку, але думаю все буде прикрито, зам'ято.

04.09.2013 06:44:32роман37.53.56.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Дивно, який суд такий сміливий, взявшись за справу довів до завершення ? Мабуть не одеський ?

03.09.2013 23:58:37пан Пу46.200.237.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

марков, засланий з паРаші козачок, все одно довго в ПР не протримається)
він із серії куплених із потрохами утирків типу Гадіка Калєснічєнкі чи Конотопської відьми. одним словом - хлопчик на побігеньках у кремлядей (так званий кріт, шпигун який довго про себе не давав знати, а тепер за вказівкою з півночі оживає)

03.09.2013 23:38:46ПРАВДА68.38.122.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

І так у всьому, що не регіонал то злодій, хам, неук, українофоб та бидло...

03.09.2013 23:20:30Киев95.132.91.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Кирдык Маркову, сейчас начнут разрывать как варешку;) и это радует, гопоте нечего делать в правительстве:)!

03.09.2013 23:08:17BOXER194.146.198.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наколоть памаранчевую свинью-дело гожее богу.;)

04.09.2013 06:35:2832188.135.229.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

"із серії куплених із потрохами утирків типу Гадіка Калєснічєнкі чи Конотопської відьми."
BOXER - это тоже про тебя:D
Как там твоя Ната без НАТО и уже без московского пайка поживает?
Наверняка и ты от неё ушёл, а вернее приходил не надолго когда "русский мир" её спонсировал(помню как ты фастался своей ролью паблюдателя от этой конотопской бл*ди).
Интересно, ты троль с 10-летним стажем как минимум, на кого сегодня больше работаешь - на витю или путю? Или просто на "гусский мир" пе-дерас-та Ленина и прочих гусских жидо-комисаров вчера, а сегодня гусских воровитых олигархов?

04.09.2013 05:45:4832188.135.229.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Привет, сталинзоновский евгей,
не признал такого же совкодебильного сородича - гусскую свинью;)
9 лет назад, ты выражался более интересно на фор-юа;)

03.09.2013 23:51:08Киев95.132.91.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Оно синезадое:)

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути