середа, 05 липня 2006 13:28

Радник Президента розповів про знайомство Ющенка з Фірташем

 

Радник Президента України Михайло Дорошенко підтверджує, що саме він привів до Віктора Ющенка співвласника компанії "РосУкрЕнерго" Дмитра Фірташа.

В інтерв"ю Дорошенко розповів, що після другого туру президентських виборів 2004 року на нього "вийшов" Фірташ.

Як зауважив радник глави держави, "Фірташ розповів, що у 2004 році постачання газу до України було через "РосУкрЕнерго". Враховуючи ситуацію після другого туру виборів, деякі політики почали звертатися до Фірташа з пропозиціями: "Якщо ти хочеш і в 2005 році працювати по газу з Україною", то один каже – "давай мені 15% того газу, що на вході в Україну", інший каже – "давай мені 20%", третій каже - "давай мені 30%".

За словами Дорошенка, ці люди, користуючись революційною ситуацією, хотіли "потягнути" це питання на себе і заробити великі гроші.

Він сказав, що передав зміст цієї проблеми Ющенку і той погодився зустрітися з Фірташем. Зустріч Дорошенка, Ющенка та Фірташа відбулася у грудні 2004 року і йшлося "тільки про одне - у випадку, якщо Президентом стане Ющенко, то буде працювати система, яка працювала перед тим - весь газ з Росії буде надходити до "Нафтогазу".

- Фірташу треба було це підтвердження, більше нічого. Я вважаю, що у той час дійсно йшлося про долю України,- додав Дорошенко.

Він нагадав, що у 2005 році була нормальна ситуація з газом, нормальні ціни, стабільне постачання, а після тієї зустрічі він не мав жодного відношення до питань постачання газу.

На запитання, чи розумів Ющенко під час розмови, що Фірташ має частку в "РосУкрЕнерго", Дорошенко відповів: "Про це не йшлося. Говорилося про те, що система постачання газу в Україну тільки буде працювати через "Нафтогаз", пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Радник Президента розповів про знайомство Ющенка з Фірташем». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути