Ексклюзиви
четвер, 06 вересня 2012 22:01

Рада виділила на зарплату суддям додатково майже 600 млн грн

Рада виділила на зарплату суддям додатково майже 600 млн грн
"За" цей законопроект у першому читанні проголосувало 256 народних депутатів при мінімально необхідних 226. Фото: portal.lviv.ua

Верховна Рада України (ВР) прийняла в першому читанні як закон законопроект №11179, яким збільшено бюджет Державної судової адміністрації на оплату праці на 594,5 млн грн.

"За" законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо фінансового забезпечення судової адміністрації)" проголосувало 256 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддям Вищого адмінсуду перед виборами придбали 10 квартир

Законом збільшено Державної судової адміністрації обсяг видатків на оплату праці з нарахуваннями по загальному фонду державного бюджету за бюджетними програмами по здійсненню правосуддя судами загальної юрисдикції на 594,5 млн грн (у тому числі оплата праці - 436,4 млн грн., нарахування на заробітну плату - 158,4 млн грн). З метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам апарату місцевих та апеляційних судів в розмірах, встановлених законодавством.

Одночасно, законопроектом передбачається зменшити планові показники доходів спеціального фонду державного бюджету від надходжень судового збору на 594,5 млн грн і відповідно і витрати спеціального фонду, передбачених на оплату праці суддям та працівникам апарату місцевих та апеляційних судів.

Зараз ви читаєте новину «Рада виділила на зарплату суддям додатково майже 600 млн грн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути