Понеділок, 14 квітня 2008 13:53

"Регіони" не пробачать Богатирьовій її поїздку на саміт

Заява, зроблена секретарем РНБО Раїсою Богатирьовою про те, що на своїй посаді вона втілює політику Партії регіонів, не відповідає дійсності.

Про це йдеться у заяві Партії регіонів з приводу виступу Богатирьової у Донецьку.

За словами "регіоналів", ніякого узгодження дій між РНБО і Партією регіонів "не було і бути не могло".

"Це пояснюється тим, що Партія регіонів перебуває в опозиції, в тому числі - і до пропрезидентських політичних сил", - сказано у заяві.

"Регіонали" також зазначають, що у той час, як Партія регіонів "спільно з мільйонами своїх прихильників" організувала масові акції протесту проти приєднання України до ПДЧ, українська офіційна делегація в Бухаресті, до складу якої входила і Богатирьова, "переконувала учасників саміту, що більшість населення України підтримує політику президента, спрямовану на прискорення процесу вступу України в Альянс".

"Партія регіонів справді є демократичною силою, всередині якої мають право на існування різні підходи до вирішення тих чи інших програмних завдань. Однак у таких принципових питаннях, як поглиблення стратегічного партнерства з Російською Федерацією чи позаблоковий статус України, позиція нашої партії є однозначною і перегляду не підлягає", - сказано у заяві.

"Вибір, зроблений Богатирьовою, - це її особиста справа. В Партії регіонів він був сприйнятий неоднозначно, проте достатньо толерантно, коли йшлося про збереження членства у партії", - зазначають "регіонали".

Однак, наголошують вони, це не означає, що "внутрішньопартійний демократизм Партії регіонів дає право Богатирьовій заявляти про те, що на своїй нинішній посаді вона проводить політику Партії регіонів".

"Наша політична сила таких повноважень їй не давала", - сказано у заяві.

Зараз ви читаєте новину «"Регіони" не пробачать Богатирьовій її поїздку на саміт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20271
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода