Ексклюзиви
Вівторок, 13 січня 2009 11:41

"Нафтогаз" висунув свою вимогу "Газпрому"

"Нафтогаз" висунув свою вимогу "Газпрому"

НАК "Нафтогаз України" вимагає негайного поновлення рівномірного постачання газу по всіх транзитних напрямках.

У своїй заяві НАК нагадує, що у понеділок "Газпром" заявив про готовність провести експеримент по відновленню подачі газу до газотранспортної системи України з метою відновлення його транзиту до країн Європи.

"13 січня о 00:58 до ДК "Укртрансгаз" надійшла факсограма від "Газпрому", в якій повідомлялося про поновлення постачання газу з 9:00 13 січня 2009 року через газовимірювальну станцію "Суджа" Ду 1400 в обсязі 76,6 млн. кубометрів на добу", - повідомляє "Нафтогаз".

"Передачу газу пропонувалося здійснювати для споживачів Балканського регіону та Молдови через газовимірювальну станцію "Орловка", - уточнюється у повідомленні.

"Нафтогаз України" заявляє, що "ці обсяги та напрямки не були своєчасно узгоджені між двома операторами суміжних газотранспортних систем".

"Це грубо суперечить встановленій практиці надійного функціонування транзитних газопроводів", - наголошує НАК.

Компанія вважає, що "з метою стабільного забезпечення транзиту газу по газотранспортній системі України сторонам необхідно поновити та оформити документи, які чітко регламентують технічну і технологічну взаємодію роботу суміжних газотранспортних систем та злагоджену роботу диспетчерських підрозділів сторін".

"Це дасть можливість здійснювати прийом газу на російсько-українському кордоні, його надійне транспортування і гарантовану передачу європейським споживачам", - пояснюють в "Нафтогазі".

Українська правда
Зараз ви читаєте новину «"Нафтогаз" висунув свою вимогу "Газпрому"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12883
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода