Четвер, 22 травня 2008 16:18

"Крим може стати другим Косово"

З допомогою меджлісу татарського народу і з допомогою Ющенка, який ігнорує конституційні права Автономної Республіки, захід намагається з Криму зробити друге Косово

Таку думку висловив народний депутат від КПУ Леонід Грач, коментуючи заяву голови комітету з оборони і безпеки Ради Федерації Віктора Озерова про те, що у разі ухвалення Україною закону про виведення Чорноморського флоту Росії у 2017 році Росія має право поставити питання про приналежність Криму і статус Севастополя.

"Спроби порушувати питання щодо флоту це проамериканське, пронатівське прогинання Ющенка з викликом стосовно Російської Федерації", - вважає Грач.

"Абсолютно очевидна страшна річ: захід намагається з допомогою меджлісу татарського народу і з допомогою Ющенка, який ігнорує конституційні права Автономної Республіки, з Криму зробити Косово номер два", - підкреслив Грач.

Він також вважає очевидним, що Росія буде проти, щоб Крим став Косово номер два. "Її за це потрібно дякувати", - резюмував співрозмовник ІМК .

Зараз ви читаєте новину «"Крим може стати другим Косово"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода