Ексклюзиви
пʼятниця, 24 лютого 2017 11:39

Путіна назвали недогітлером

Путіна назвали недогітлером

Президент Росії Володимир Путін хоче створити в Україні якомога більше хаосу.

Про це у Facebook написав голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Вночі рашисти прицільно обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію яка постачає воду на Авдіївку і навколишні населені пункти, а також на Донецьк і Ясинувату. 8 снарядів розірвалось на території підприємства. Пошкоджено склад хлору, продуктопровід, резервуари чистої води, фільтри, завдано багато шкоди виробничим будівлям. На щастя ніхто із працівників не постраждав. Прицільні обстріли тривають вже кілька днів. Рашисти зрозуміли, що Авдіївка їм не по зубах, то вирішили ударити по водозабезпеченню міста", - повідомив він.

Роботу станції зупинили, приймається рішення про евакуацію працівників, додав посадовець.

"Жодних ілюзій нема, московити однаково ненавидять наших людей по обидва боки лінії розмежування. Їм глибоко байдуже, що без питної води залишаються також і мешканці Донецька. Недогітлеру путіну потрібно зробити тут якомога більше хаосу. Як в Алепо. Оце і є його справжня мета", - резюмував Жебрівський.

Зараз ви читаєте новину «Путіна назвали недогітлером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути