середа, 23 вересня 2015 18:23

Путін і Обама зустрінуться в Нью-Йорку - ЗМІ

Путін і Обама зустрінуться в Нью-Йорку - ЗМІ
Фото: zik.ua

Президенти США і РФ Барак Обама і Володимир Путін зустрінуться під час візиту останнього в ООН наступного тижня.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерела. Видання не зазначає, хто став ініціатором проведення зустрічі. 

Нагадаємо, Путін візьме участь у ювілейній сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку.

У понеділок, 28 вересня, він виступить в рамках загальнополітичної дискусії.

У Білому домі поки не підтверджують зустріч президентів РФ і США.

"Я не можу підтвердити плани про зустрічах (Обами - ред.) під час Генасамблеї ООН, президентський графік досі складається", - сказав представник американської адміністрації.

Зараз ви читаєте новину «Путін і Обама зустрінуться в Нью-Йорку - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути