Президент Росії Володимир Путін похвалився результатами колишніх "регіоналів" на місцевих виборах в Україні.
Про це він сказав на прес-конференції у Москві.
"Подивіться на результати муніципальних виборів. І подивіться, як проголосував південний схід України. Там скрізь, по-моєму в 10-ти або 9-ти регіонах "Опозиційний блок" зайняв перше-друге місце. А на тих територіях Донбасу та Луганської області, які контролюються українською владою, 43% проголосували за "Опозиційний блок". Що, київська влада цього не бачать?", - сказав він.
"Ми не зацікавлені в загостренні конфлікту. Навпаки, ми зацікавлені в тому, щоб цей конфлікт був якнайшвидше вирішений. Але тільки не способом фізичної ліквідації людей на південному сході України", - заявив Путін.
×




















Коментарі
3