вівторок, 24 вересня 2013 23:06

Проблема в тому, що в Україні відсутня культура виконання законів - Стець

Проблема в тому, що в Україні відсутня культура виконання законів - Стець
Фото: sumno.com

Народний депутат від "Батьківщини" Юрій Стець переконаний, що в Україні відсутня культура виконання законів, через що, парламентарям необхідно "продумати механізм, аби примусити людей в Україні виконувати закон".

Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

"В Україні відсутня культура виконання законів. І в цьому проблема, оскільки можна прийняти найякісніший закон, але коли він не виконується, тоді немає сенсу в тому, що називається робота нардепа, а саме подання законодавчих ініціатив", - наголосив він.

Водночас, коментуючи те, що в ВР зареєстровано законопроект, що обмежує доступ до публічної інформації, він наголосив: "В будь-якій політичній силі є люди, які розуміють, що таке - людина, яка стала публічною, пішовши в депутати, і є люди, які цього не розуміють. Є депутати, яким немає чого приховувати, бо у них є свідомість стосовно того, чого вони йшли в політику та розуміли наслідки". "Нам треба розробити і продумати механізм, аби примусити людей в Україні виконувати закон, і покращити культуру виконання", - резюмував політик.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано законопроект, що обмежує доступ до публічної інформації. Автори пропонують визнати конфіденційними будь-які дані про фізосіб. Документ забороняє громадянам особисто робити копії державних документів, дозволяє чиновникам не відповідати на інформаційний запит, якщо в ньому немає зворотного поштової адреси, і зобов'язує громадян оплачувати надання інформації, якщо відповідь займає більше десяти сторінок.

Зараз ви читаєте новину «Проблема в тому, що в Україні відсутня культура виконання законів - Стець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути