середа, 30 грудня 2020 20:51

Президент підписав закон про річковий транспорт

Президент підписав закон про річковий транспорт
Документ визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внутрішній водний транспорт".

Документ врегульовує відносини в галузі судноплавства на внутрішніх водних шляхах України. Про це повідомляє пресслужба ОП.

Закон встановлює умови роботи внутрішнього водного транспорту, використання внутрішніх водних шляхів та їхніх берегових смуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота НАЗК розблокована. За брехню у деклараціях - кримінал

Також закон врегульовує питання майна, що затонуло на внутрішніх водних шляхах, відповідальності судновласників за порушення законодавства про внутрішній водний транспорт..

"Після набрання чинності цим законом у нашій державі з'явиться конкурентний ринок річкових перевезень вантажів. Це дасть змогу збільшити вантажопотік до 30 млн т на рік та створити економічний ефект для держави в обсязі близько 13-16 млрд грн щороку. Збільшення вантажних перевезень річкою допоможе вберегти від руйнування автошляхи та заощадити державні кошти на ремонті дорожнього покриття", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що реалізація цього закону сприятиме розвитку інфраструктури українських річок, покращенню стану річкового господарства, переорієнтації вантажопотоків на екологічний та економічний річковий транспорт.

У "Слузі народу" вважають головними досягненнями Верховної Ради 2020 року - відкриття ринку землі, легалізацію грального бізнесу, прийняття законів про деривативи та про внутрішній водний транспорт, а також завершення 1-го етапу реформи децентралізації.

Зараз ви читаєте новину «Президент підписав закон про річковий транспорт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути