вівторок, 20 жовтня 2020 14:08

Посадки, народовладдя, безвіз: про що Зеленський говорив Верховній Раді

Автор: president.gov.ua
  Володимир Зеленський без маски закликав українців їх носити
Володимир Зеленський без маски закликав українців їх носити

Президент Володимир Зеленський виступив зі щорічним посланням до Верховної Ради. Це вже друге звернення в його каденції. Із першим біля трибуни парламенту стояв 29 серпня торік - після парламентських виборів.

Gazeta.ua пропонує ознайомитися з головними меседжами керівника держави до парламентарів.

Про ситуацію з Covid-19:

"Маска на вашому обличчі - це безпека інших людей. Депутатів це теж стосується.

Свої корективи вносять і місцеві вибори. Місцева влада хоче подобатись виборцям, саботує рішення уряду і проводить багатотисячні концерти на день міста. Це гра у злого поліцейського у столиці та доброго на місцях. Знайте, можливо кількість голосів за вас у вашому регіоні буде більшою, але кількість хворих та померлих буде на вашій совісті".

"Ми вже обговорили з нашими європейськими партнерами постачання в Україну вакцини, щойно вона з'явиться".

Про Донбас:

"Завтра 120 депутатів партії "Слуга народу" поїдуть на Донбас. Не в Туреччину, не на Мальдіви, як колись. Депутати поїдуть на передову. І почують про ситуацію там не з соціальних мереж, а від наших військових та місцевих мешканців".

"Мир на Донбасі та деокупація Криму – мої ключові пріоритети".

"Режим тиші триває 86-й день поспіль – найдовший за роки війни. Чи ідеальний він? Ні. Чи є порушення? Так. Чи є спроби його зірвати? Безумовно. Але треба визнати – кількість пострілів суттєво зменшилася. За всі ці дні ми маємо одну бойову втрату".

"Уже сьогодні на вільних територіях Донецької та Луганської областей ми будуємо новий Донбас - сучасний, безпечний і заможний. Нам потрібна стратегія розвитку економіки Донецької та Луганської областей, що включатиме податкові та митні преференції, страхування військово-політичних ризиків для інвесторів, арбітраж за міжнародними стандартами. Робота над нею вже почалася".

"Досягнувши миру, розпочнемо безпечну реінтеграцію. Це пакет законів про перехідний період, насамперед — про відповідальність. Страшне слово "амністія" — це не про всіх і не про уникнення відповідальності. А про мільйони наших громадян, на чиїх руках немає крові і які зараз фактично самі перебувають у заручниках в окупанта. Їм потрібен чіткий сигнал — не варто боятися, гідне майбутнє - тільки з Україною".

Про корупцію і обіцянки саджати:

"Чи достатньо президенту не красти, щоб не крали інші? Ні. Люди кажуть: весна прийшла, де посадки? Вірите чи ні, але саме цим питанням я починаю кожну нараду з керівниками правоохоронних органів".

"Я не задоволений роботою правоохоронних органів щодо протидії корупції. Моя оцінка - незадовільна. Але її можна й потрібно виправити. Я прошу народних депутатів зосередитися на антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки. Цей законопроєкт я визначив як невідкладний. Я не заспокоюсь і доведу всім, що Україна без корупції – це не фантастика, це має бути реальністю. Байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів, керівників".

Про безвіз:

"Безвізовому режиму України з Європою нічого не загрожує. Хто б там що не казав. Це стосується і співпраці з Міжнародним валютним фондом, так само як і зі Світовим банком та ЄБРР".

Про будівництво:

"Ми зшиваємо Україну не лише ідеями і словами, але й дорогами і мостами.

Ми також готуємо програму "Україна – чемпіон!". У кожному регіоні країни має бути велика сучасна спортивна арена, кожна з них носитиме ім'я видатного українського чемпіона".

Про цифровізацію:

"Наша мета на найближчі роки - 100% державних послуг онлайн. А на наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість за бажанням голосувати в інтернеті".

Про опитування:

"Народовладдя в Україні буде. Всебічний доступ громадян до інформації задля прийняття рішення – буде. Це обов'язок держави. Люди повинні впливати на актуальні питання і для свого регіону, і для всієї країни. Робити це раз на тиждень, раз на місяць, раз на рік, скільки буде потрібно. Перший законопроєкт для народовладдя готовий і поданий мною (до Верховної Ради. – Gazeta.ua)".

"25 жовтня я задам вам 5 запитань. А сьогодні я задам важливі, відверті запитання самому собі. І одразу на них відповім. Чи думав я рік тому, що змінювати країну на краще буде настільки складно? Ні. Чи змінив би я своє рішення, якби тоді знав про це? Ні. Чи вдасться все нам з вами? Так".

Зараз ви читаєте новину «Посадки, народовладдя, безвіз: про що Зеленський говорив Верховній Раді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути