Заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов називає малоймовірним союз Партії регіонів і БЮТ до президентських виборів.
Таку думку він висловив в інтерв"ю "Інтерфакс" у четвер, коментуючи заяву депутата від Партії регіонів Андрія Клюєва про можливість спільного голосування цих політичних сил для завершення конституційної реформи.
"Вважаю, що зараз такий союз неможливий. Це пов"язано з майбутніми президентськими виборами, а також з недостатньою відповідальністю перед державою деяких кандидатів у президенти", - сказав він, не уточнивши, про кого йде мова.
У той же час депутат не виключив, що союз БЮТ і Партії регіонів можливий у залежності від результатів президентських виборів.
Учора один з лідерів Партії регіонів, народний депутат Андрій Клюєв заявив про те, що союз Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко в парламенті може сприяти завершенню конституційної реформи.
"Особисто я - прихильник коаліції з БЮТ. Я прихильник закінчення політичної реформи. А закінчити політичну реформу можна тільки при наявності триста і більше голосів у парламенті. Стільки голосів у парламенті можуть мати тільки дві політичні сили. Це Партія регіонів і БЮТ", - сказав він.
За матеріалами: Українська правда, Gazeta.ua.




















Коментарі