Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції".
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Законом запроваджується подання громадянами індивідуальних та колективних звернень в електронній формі. Законом також запроваджується можливість звернення громадян до президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування шляхом подання електронної петиції через офіційні веб-сайти.
"Згідно з Законом, електронна петиція має набрати відповідну кількість голосів на її підтримку. Електронна петиція, адресована президенту, парламенту або урядові, має набрати на її підтримку не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня оприлюднення петиції. Вимоги до кількості підписів громадян на підтримку електронної петиції до органу місцевого самоврядування та строку збору підписів визначаються статутом територіальної громади", - йдеться в повідомленні.




















Коментарі
1