Перешкоджання представникам правоохоронних органів у спілкуванні з Міхеілом Саакашвілі може загрожувати йому та його оточенню кримінальною відповідальністю.
Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян у коментарі "112 Україна".
"Оточення Саакашвілі зранку заблокувало прикордонний наряд... Офіційного контакту ще не було. Перешкоджання діям працівників правоохоронних органів - кримінальна відповідальність. На це звернуть увагу. Шукатимемо контакт і намагатимемося завести це питання у правове поле. Зараз чіткого алгоритму дій немає. Думаю, він з'явиться найближчим часом", - сказав Слободян.
Державна прикордонна служба звернулася до всіх, хто брав участь у прориві через кордон. Попросила повернутися в пункт пропуску "Шегині", щоб юридично оформити факт перетину кордону. За словами Слободяна, у ДПСУ звернулися 14 людей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Разом з Тимошенко заблокують Раду - ЗМІ назвали можливий сценарій дій Саакашвілі
10 вересня прикордонники польської сторони ПП "Шегині" пропустили Міхеіла Саакашвілі на територію України. Однак у нейтральній зоні автобус Саакашвілі застряв: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що перехід "Шегині" замінований. Після цього Саакашвілі прорвався через український кордон.
Зранку 12 вересня прикордонники та поліцейські прийшли з обшуком до львівського готелю "Леополіс", де зупинився Саакашвілі.




















Коментарі