пʼятниця, 07 вересня 2012 12:22

Петро Мельник: "Ніхто не може відібрати право голосувати у виборця"

Нещодавно в Інтернеті з'явилася інформація, що відбуваються масові "міграції" студентів до Ірпеня з метою їх масової прописки у гуртожитках для забезпечення голосів під час виборчої кампанії.

Ректор Національного університету державної податкової служби України Петро Мельник прокоментував це, пише УРА-Информ.

Близько 1929 студентів і курсантів університету зареєстровані не за місцем навчання, а за місцем постійного проживання – в різних областях України, зазначає адміністрація навчального закладу. Зараз вживаються заходи щодо реєстрації першокурсників за місцем навчання, що дозволить змінити їх виборчу адресу.

Ректор університету зазначає, що до 28 жовтня близько 1200 студентів і курсантів денної форми навчання не змінять місця своєї реєстрації (прописки) через різні причини – через перебування на житловому обліку, а також небажанням втрачати певні соціальні пільги за місцем проживання батьків.

"Кожний рік для студентів, які навчаються на заочній формі навчання в університеті, проходить установча сесія у період з 01 жовтня по 11 листопада. Це не пов'язано з виборами, як стверджують представники деяких політичних сил. Вони, мабуть, переплутали звичайну сесію з виборчим процесом", - стверджує Петро Мельник.

За його словами, 28 жовтня в Ірпені будуть перебувати 1002 студенти заочної форми навчання.

"Кожний громадянин України має непорушне право – право голосу. Місце проживання виборця не може змінити букву закону", - зазначив Мельник.

"Через небажання та фінансову неспроможність їхати заради голосування на 1-2 дні до різних областей України, студенти виявили бажання голосувати за місцем навчання, тобто в Ірпені", - додав він.

Зараз ви читаєте новину «Петро Мельник: "Ніхто не може відібрати право голосувати у виборця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути