неділя, 25 вересня 2011 15:04

Оптимальної кандидатури лідера опозиції немає - Ляпіна

Оптимальної кандидатури лідера опозиції немає - Ляпіна

Рейтинг опозиції не зростає, бо виборці не бачать гарантії, що вона може щось спільно зробити.

Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" заявила народний депутат від блоку "Наша Україна — Народна самооборона" Ксенія Ляпіна.

"Нам треба це довести, що ми на щось здатні. Протягом кількох найближчих місяців виробити зрозумілі відповіді. Тоді довіра до опозиції повернеться. Проблема і в тому, що нема беззаперечної кандидатури лідера. Тимошенко — борець, але загальновідомо яких економічних помилок припускалася. Чи зробила вона висновки і як її потім стримувати в популістських кроках? Яценюк в економіці свідоміший, але чи пройде іспити щодо свободи й демократії? Гриценко — прекрасна людина, демократ, але харизмою не охоплює достатню кількість прихильників. Оптимальної кандидатури нема. Її і не буде. Значить, замість одного месії маємо створити команду людей, які перевірені певним досвідом і спроможні звалити на себе відповідальність за країну. Багато чула, що треба відкинути всіх старих лідерів і чекати нових. Це неможливо. Якщо нові не прийшли, значить вони — не лідери. А діяти треба вже", - сказала Ляпіна.

Крім спільних кроків, потрібна і програма дій та реформ, вважає народна депутатка.

"Програма потрібна. Просто весь цей час ніхто не міг сісти, поговорити і скласти план найближчих кроків. Це змогли зробити тільки зараз, коли стало зрозуміло, що диктатура все ближче. Півтора року пішли на те, щоб опозиція оговталася. Тому зараз найкращий варіант - ходити від дверей до дверей. Це — найкращий спосіб. І розмовляти з людьми чесно, треба визнати помилки та прорахунки.

Повністю інтерв'ю читайте ТУТ

Зараз ви читаєте новину «Оптимальної кандидатури лідера опозиції немає - Ляпіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути