середа, 23 січня 2013 18:45

Опозиція передала спікеру 158 підписів для для скликання позачергової сесії

 

Три опозиційні парламентські партії зібрали 158 підписів нардепів та звернулися до голови Верховної Ради з конституційною вимогою скликання позачергової сесії.

Про це повідомляє прес-служба партії "Фронт змін".

"Опозиція пропонує наступний порядок денний: створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень Конституції при ув'язненні Юлії Тимошенко і Юрія Луценка, заслуховування інформації генерального прокурора, міністра внутрішній справ та голови СБУ, питання про політичну відповідальність голів МВС та СБУ, а також висловлення недовіри генеральному прокурору України", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рибак божиться, що кликав нардепів на позачергову сесію

Під вимогою про скликання позачергової сесії поставили свої підписи голови фракцій "Батьківщина" Арсеній Яценюк, "УДАР" Віталій Кличко, "Свобода" Олег Тягнибок, депутати трьох опозиційних фракцій та окремі позафракційні депутати.

"Опозиція виконала всі вимоги для скликання сесії та для постановки всіх питань порядку денного. Впевнений, що голова парламенту виконає свій конституційний обов'язок", - цитує прес-служба голову фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт: Основні питання для опозиції будуть вирішуватися не в парламенті, а в "полі"

У політсилі зазначають, що згідно із законом України про Регламент Верховної Ради, сесія повинна бути скликана спікером парламенту в семиденний термін з моменту надходження вимоги, підкріпленої необхідною кількістю підписів народних депутатів (мінімум 150).

Опозиція вимагає від голови Верховної Ради невідкладно прийняти рішення про скликання позачергової сесії, як це передбачено законом.

Зараз ви читаєте новину «Опозиція передала спікеру 158 підписів для для скликання позачергової сесії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути