неділя, 07 квітня 2013 13:48

Опозиція чекає Луценка на мітингу

Опозиція чекає Луценка на мітингу
Юрій Луценко. Фото: svit24.net

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко виїхав із Менської колонії й може взяти участь у мітингу опозиції.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Батьківщина" вже чекає "справжнього чоловіка" Луценка на полі політичної боротьби - заява

"Луценко вже виїхав з колонії і на усіх парах мчиться в Київ", - написав він.

"Висока ймовірність, що Луценко ще сьогодні встигне виступити на мітингу біля Т.Шевченка, який опозиція збирає о 14.00", - додав він.

Водночас, у прес-службі Народної самооборони пояснили, що Луценка досі не забрали з колонії. наразі чекають на дружину екс-міністра.

Зараз ви читаєте новину «Опозиція чекає Луценка на мітингу ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

35

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.04.2012 16:46:25Васыль195.114.135.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так как не вижу толку для населения с их законодательной (да и другой тоже) деятельности, то хотя бы пусть развлекали нас боями без правил - у них неприкосновенность, им можно и поубивать друг друга.

26.04.2012 11:55:35жана-одеса178.95.37.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Арбузов-російське призвіще.Що не було українця на таку державну посаду.????У ньо морда чуть не репне.Наїло падло на народних злиднях .Кацапеня!!!!!
По Україні йде страхітливе вимирання населення ,особливо молодих.Тому що медицини немає,Бандюковичі лікуються за кордоном.А населенню навіть таблетки від температури немає. У цього нелюда Януковича єхидні очі ,він насолоджується життям в Межигірьї,а населення вимирає.думає що українці народ- мямлі,в 32-33 голодом морила Москва ,а всі мовчки вмирали.А сьогодні Януковичі добивають виживших.

26.04.2012 11:47:39смс95.134.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кожемякину и Мартыненко пора табуретом поотбивать яйца и засунуть их во влагал... Карпачевой.

26.04.2012 17:54:42США174.103.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДИБІЛ ТУПОГОЛОВИЙ ТАКИМ ЯК ТИ єфримов литвину богословська герман вам приходить кінець !! візьміть шнурки і повіштися ви кращої смерті незаслуговуєте !!!

26.04.2012 13:07:58КАТ95.134.121.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Це тобі красномордий ехремов прислав СМС,що стерво не по-твоему відбувається.Це ще тільки початок,побачимо хто кому, куди і що буде засовувати.

26.04.2012 12:04:12231212.22.201.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Литвин та Єфремов позадкували - злякались. Відчули чим може для них закінчиться штурм Ради. Виріши перечекати. Але навряд чи відмовились від плану штурму.

26.04.2012 11:55:26Ігор 178.94.44.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

чмо думаю тобі і регіОНАЛам скоро буде п.здєцЬ .... усьок падла ????

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути