Понеділок, 14 січня 2008 10:11

Огризко співпрацюватиме з тіньовим міністром

Новий глава Міністерства закордонних справ України Володимир Огризко розраховує на ефективну співпрацю з віце-прем`єр-міністром з питань євроінтеграції Григорієм Немирею, а також з міністром закордонних справ тіньового уряду Костянтином Грищенком. Про це він заявив в інтерв`ю "Дзеркалу тижня".

Кажучи про співпрацю з віце-прем`єром, міністр закордонних справ повідомив: "У нас абсолютно збігаються погляди, яким чином вес?ти євроінтеграційну роботу".

"Отут немає жодної конкуренції, а є прагнення якомога ефективніше використовувати нові можливості, що з"явилися зі створенням нового інституту — віце-прем"єра з питань євроінтеграції", - запевнив він.

Крім того, глава МЗС має намір співпрацювати і з міністром закордонних справ опозиційного, або тіньового, уряду.

"Цей уряд, звичайно, ноу-хау для нашої політики й суспільства загалом, і поки що якогось досвіду в цьому плані в нас немає. Але з Костянтином Івановичем Грищенком ми, безумовно, будемо співробітничати. Я знаю його як дуже досвідченого дипломата, котрий чітко й ясно розуміє наші національні пріоритети", - повідомив Володимир Огризко, пише "Дзеркало тижня".

Зараз ви читаєте новину «Огризко співпрацюватиме з тіньовим міністром». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15101
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода